Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Ozi, takhle jezdím denně do práce s Rapidem. Navíc ještě že mám automatické zamykání kufru a dveří, jinak maminy na přechodech jako bylo ve videu, nechávají své ratolesti na silnici a skáčou mi sami do auta. Tak že něco lepšího tam nemáš?  :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potrebuji diagnostiku Nathalky, umi nekdo? Uz 2x se mi stalo ze za jizdy parkrat problikla kobtrolka emisi motoru, takova ta kontrolka oranzova symbol motoru. Jinak se nic nedelo, motor ok. Ten znamej to nemohl nacist, nemel na to aktualni soft.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele já když si vzpomenu na ten voser s těma nerez koncovkama, tak jsem teď šťastnej jako blecha ;)

 

Petrrr: co to mělo tedy za ten motor? Kontrolka emisí, to bude lambda ;) Natálka má taky možnost připojení na diagnostiku? To už je docela dobrý auto :D

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemusi, pac motor nekuckal nic, navic to zhaslo bliklo asi 3. Pak pry zapalovaci civka ale klidne i teplotni cidlo. No a nebo na hovno benzin, ac tankuji jedine Eurooil a ten lepsi benal s adetivi Optimal. Rapid ho jinak taky chlasta a ohne problem, i kdxz u Rapida ted jezdim uz 4 nadrz Vervu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...