Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Tak ten kdo má Bentley opravdu asi 30tis neřeší a spotřebu už vůbec ne. Olej si do servisu vlastní (jako já) taky asi nenosí.  Do toho Supa, Passata si myslím se to dá utáhnout z hlediska běžného člověka. Ale takový Touareg už jsou taky palby.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rekapitulace účasti na pátečním "Čaji o páté"

 

1/ Clint

2/ Pawouk

3/ Hurrikan

4/ Pancho

5/ Motosman

6/ Kokta

7/ Rádius

8/ Petrrr

9/ Tomiikk

10/ Sidcz

11/ Ozi

12/ MichalRr

13/ Stringo

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Da se to zjistit dle kontrolniho ustrizku, ten falesny ma totiz na sobe gramaticke chyby.

Ozi nestras, strasil si uz hodne, furt byt, bourani zdi a ted nejaka nalepka. A vubec potreboval bych s prosikem neco odkodovat a neco prikodovat a protoze kokta na me sere pokazde, zbyvas jen ty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se mnou je to taky spatny, at se koukam, jak se koukam, z kubane nebo ze zdib do Krusarny cesta mimo dalnici nevede. A kdyz, tak potes koste. Kde se daji sehnat ony kvalitativne stejne znamky, jako jsou dalnice? Aneb na parodii patri parodie. Ps ve zpravach jeden den rikaj, nalepene to nejde poznat, druhy den, jde to poznat jen z ustrizku, ktery nemame povinnost schovavat. Treti den, hlidky skoro bezpecne poznaji parodii, nerekneme jak to delaj, jsou tam prvky, o kterych nikdo nevi. A ridici maji povinnost vozit oba ustrizky.... takze se nahle meni pravidla?

A ja vymluvy nemel, kdyz se trefite do prezouvaciho vikendu, tak asi tezko dorazim, kdyz jsou gumy 120km daleko a musi se prezouvani planovat. Navic je na to navazana navsteva rodicu apod...

Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Motosi, správně. Z podkladu pro známku z čárového kódu, ale ten vyhazuješ. Z kontrolního ústřižku to poznají tak, že na zadní straně v popiskách jsou pravopisné chyby. Tedy hybaj se všichni podívat na ústřižek. Stejně nechápu jak je možné, že mě budou pokutovat za to, že budu mít falešnou známku když jsem jí třeba koupil někde oficiálně na pumpě. Sami tvrdí že jsou to velmi zdařilá falza a do nedávna o nich sami nevěděli tak nevím proč bych to měl já odsrat. Snad si tchýně nechala doklad o koupi (dostal jsem ji darem) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...