Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Já teda nevím, ale 90% ŠKRÁBANCŮ A ODĚREK je z normálního provozu a ne ze škrabání škrabkou. Pokud se nekoupí za 19,90 v Tescu tak sklo nepoškrábou, kupuju je v KELLY a vždycky je prohlédnu a mají je dobře udělané.

 

Karimatka je dobrá věc, ale jakmile zaprší a přituhne, tak je vymalováno, jediné co funguje je hliníková folie, ale to samé, jak pod to zateče a přimrzne, většinou se potrhá, navíc u paneláku nic takového nevydrží do konce týdne, nenechavci to prostě nenechají tam kde to má být, takže asi tak Kokto... Jediné co neškrabu jsou světla, ty jsou fakt hodně náchylná na poškrábání, ale stejně než oblezu auto a vyjedu, tak jsou rozehřátá min.na velikost čočky a za pár minut komplet

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Xeny moc nehreji :)a to mas ještě Kolumba kdyz parkujes vwnku

 

Já nemam přece Columba  :kol-29:

 

Jinak samozřejmě že xeny nehřejou, stačí dát dálkáče na chvíli a je rozmraženo - můžeš bejt naprosto blbej, ale musíš si umět poradit říkaval děda a měl pravdu  :kol-47:

Editováno: , autor: Stringo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už se vidím, jak v práci na parkovišti dávám plachtu a nějakou karimatku...pak nasněží deset čísel a já se nedostanu ani do auta....

 

Pawouk: to je vidět, jak měl to auto rád, malé pomuchlání nárazníku...a prej totálka :D žádné city, žádné slzy....je to ras, já to řikám furt!

 

Stringo: to jsou staré fotky, už před lety jsem je viděl ;)  Ale máš bod za snahu

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle auto už se někde na netu ukazovalo a řešili jsme tu proč je udělaná maska z FL a právě že má najeto tolik kolik má, na to že má 4 koncovky aby to stálo na dvoře je to celé nějaké divné... Chápu nájezdy u levných aut co mají starší lidé na nákupy a ne RS combi oktávku... ruce od toho pryč...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to bude asi tím, že benzín už je relativně drahej a při výši měsíčních splátek už mu na něj nezbývá, hold RS není hybrid jezdící za 4 litry  :kol-28:  Ať se nikdo neurazí, ale nechápu takové lidi. Jo pokud by se jednalo o Ferrari nebo nějaký takový jiný vůz sportovní, tam bych to bral, že se s ním nemusí najezdit 50tis ročně. Ale abych vyhodil za "tuctové" auto 800tis a měl ho pak v garáži a auto ztrácelo jen cenu, nevím no.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeden doktor, který měl nového eskového medvěda a jezdil raději smartem, aby mohl parkovat :-). Takže ženě sebral auto a s velkým nikdo jezdit nechtěl. Druhá varianta je, že má garáž daleko, znám i takové lidi, kteří parkují 25 km daleko, aby jim neukradli auto..... Pokud je RS jako třetí auto v rodině, tak najezdí málo, ale šíleným tempem na okruhu  a nebo jezdí na srazy naštvat lidi :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to beru, jsou proste lidi kteri to nepotrebujou, ted jsem se bavil jeste s kolegou a vylezlo z nej, ze ma Golf GTI jubi edici, kterou si koupil a za asi 14 let ma najeto neco malo pres 10 tisic, vse ostatni jezdi sluzebnim a tohle je mazlik ve vyhrivane garazi.

 

To ze si nekdo koupi auto pro radost, kdyz si to muze dovolit tak proc ne. Ja bych taky nechal radej CarCOOLcu v garazi aspon pres zimu, aby se netrapila, ale druhy auto proste aktualne nejak neni k dispozici. A ver mi ze ani u jednoho cloveka co jsem uvadel, tak neni problem, ze by po splatkach nebylo na benzin ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já rvu peníze do koníčků a na autě šetřím.  Kdo má služebák, tak si může hrát s pěkným autem. Znám servisáka, co je často v zahraničí a tady ujede ročně svým autem pár kilometrů, jeho golf je stále jako nový, do jeho garáže je šílený pohled, tam je vše jako na výstavě. Vyjede jen tehdy, když je nejbližší mrak nad Španělskem.....

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jak to píše ozi.. mě se moc líbí GOLF R a ten novej je luxusní designem, 220kw poslat to na nějakých 250-260, o tom za pár let popřemýšlím, ideálně najít od někoho garážovku a víkendovku ;)

 

oktávka je navoskovaná, takže si musí poradit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jak to píše ozi.. mě se moc líbí GOLF R a ten novej je luxusní designem, 220kw poslat to na nějakých 250-260, o tom za pár let popřemýšlím, ideálně najít od někoho garážovku a víkendovku ;)

 

oktávka je navoskovaná, takže si musí poradit ;)

jo, kolego, Golf R mě taky uchvátil. Dokonce tak moc, že jsem reálně uvažoval prodat půl roku starý CC a jít do něj. Ovšem, stačila krátká zmíňka před manželkou a bylo to vyřešeno :D 

Tak jsem aspoň otravoval trochu prodejce VW, aby mi nechal povozit, až přijde správnej čas. Bohužel je to taková (nevím proč) rarita, že snad bude v ČR jen jedna předváděčka, kterou bude importér s třesoucí se rukou pujčovat dealerům. No, dám vědět, kdyby snad náhodou ... :(    

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau, tady jste vetsina takivi lestenkari, jak uz nekdo psal vyse ze to ma navoskovane. Zajimali by me cim? Pry nejlepsi jsou tuhe vosky na nove karoserie. Nejaky lestenky od Zelvy nebo tak se mi zatim davat nechteji. Nejezdim ani do mycky abych nemel kruhy. Diky za tipa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...