Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Bože, odpusť mi, neboť jsem zhřešil. Dnes asi po 5ti nádržích Vervičky 100, jsem o5 začal tankovat obyč N95 na Eurooilu (ve verzi adetivované N95E Optimal, tedy né uplně ten základní). Už mě nebaví jezdit tankovat nevím až kam abych měl Vervu. Trochu ze statistik. Spotřeba stejná, jízdní výkon bych řekl taky stejný, nějaký vliv na čistotu palivové soustavy atd. neumím říci.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bože, odpusť mi, neboť jsem zhřešil. Dnes asi po 5ti nádržích Vervičky 100, jsem o5 začal tankovat obyč N95 na Eurooilu (ve verzi adetivované N95E Optimal, tedy né uplně ten základní). Už mě nebaví jezdit tankovat nevím až kam abych měl Vervu. Trochu ze statistik. Spotřeba stejná, jízdní výkon bych řekl taky stejný, nějaký vliv na čistotu palivové soustavy atd. neumím říci.

Taky ty vyšší oktany neumím poznat. Tankuj normální N95 a přidej do toho VIF. :kol-31:

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TAK JÁ TE´D VYUŽIL JEN SITUACE A ROZDÍLU POUHÝCH 1KČ NA LITRU. JINAK ZASE BUDU PRAKTIKOVAT N95 A NĚKDY V BUDOUCNU V RÁMCI REGENERACE ZAS DÁM TŘEBA PÁR NÁDRŽÍ VERVY. JÁ SI TOTIŽ KDYŽ CHCI VERVU ZAJEDU 35KM, POKUD TAM NEMÁM CESTU A TAK I Z TOHOTO DŮVODU. kDYBYCH MĚL VERVU BLÍŽE BYLA BY TO JINÁ. PAWOUKU MÁŠ ODKAZ PŘÍMO NA TEN SAJRAJT ABYCH VIDĚL O CO GO?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...