Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Budeš muset koupit diesla, to bys takhle zle o O3 RS v benzínu nemluvil ;)

 

Já z toho diesla tedy skutečně nadšenej moc nejsem. Jako jo, do kopce to hamtá zdatně, možná líp jak 1,8, ale to je asi tím krouťákem. Taky rozjezdy jsou snažší, člověk nemusí ani moc opatrně se spojkou. A pak spotřeba o litr níž, což není žádná hitparáda. No a to je vše, pak už jen negativa :D Prostě pracovní nástroj.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ono to není jen o výkonu, zapomínáš na obsah a krouťák....Mě by stačila zase ta 1,8 TSI v O3, prej už to trochu vychytali :D....no kdo ví. Pawouk říkal, že to má  zase zeslabené stěny v rámci úspor či co.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, ono je to ale taky i o hmotnosti, nevim presne kolik ho ma ta 1,4 nova mit. Do nedavna platilo ze 1,8 ho mela stejny jako 1,4 a to 250Nm.

Kokto ty na tom FB valis, cekal jsem salodlouuhy rozbor k clanku o odchodu Jeremiho z TG a tvuj velice inteligentni dlouhy komentar bych necekal [emoji3] [emoji3] [emoji3]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, četl jsem. Tak ona 1,8 TSI v současném supovi už takové brko nebyla, jako v OII....přeci jen ta větší hmotnost byla znát. Teď by to mohlo na S3 stačit v pohodě.

 

Zkoušel jsem lehkou konfiguraci S3 Ambition s nějakým packetem a pár drobnostma a tím 1,8 TSI a byl jsem na 680tis po slevě od prodejce 10%.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znamy co by majitel Tourana 2.o TDI je nyni nadsen. Zaclo to nenapadne, drobny ubytek chlad. Kapaliny. Nikdo nevedel co by to mohlo byt. Doporuceni cekat az se to vice projevi. Tak po case projevilo. Cesta Hradec Brno nutnost doliti 2litry vody. Foukani do vody. Zaver praskla hlava motoru. Oprava pouze vymena za novou hlavu za 20 tis. Auto ma pritom hodnotu cca 100tis. Proc ta hlava nejde vyvarit? Protoze steny hlavy jsou tak tenky ze by se to palilo jak papir.

Zaver: kdyz uz PD bylo v tomto sizene jak popisuji, jak asi na tom budou Now hitovky s CR. [emoji2]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...