Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Tak jsem byl v servisu: nakonec KO zadní ložisko vč.čidla ABS a do nouzáku mě hodily 3 ze 4 žhavících svíček, takže příští týden tradá 8000-9000kč

 

a bylo mi řečeno že v dohledné době mám přemýšlet o výměně tlumičů a to asi taky nebude žádná levnota...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ložisko poznáš tak, že si zvedneš auto na zvedák a točíš kolem a které dělá bordel, tak je to ono.... jinak bráchovi v podobných km taky odešlo zadní pravý ložisko :D   mno dej si pozor, aby ti neodešla kabeláž nebo jednotka k ABS, to by bylo horší.

žhavící svíčka mu odešla taky jedna, ale už při cca 150 000km. drahý to nebylo. vyměn ale všechny, je to lepší....

 

tlumič stojí cca 2000kč jde o to jestli přední nebo zadní a jestli origoš neorigoš atd atd....

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je cena originálu, samozřejmě že mu řeknu, jestli nemají jiné. Nevím o těchto značkách nic extra, asi v tom ale rozdíl bude, když  originál stojí necelých 5000,- FEBI, které hodně prodávají v Kelly pro servisy stojí 3000,- a tyhle ložiska stojí 1700,- tak asi v tom rozdíl ve kvalitě bude ne?

 

Nechci tam dát něco levného a řešit ložisko za 2 roky znovu, možná je to blbost, nevím...máte někdo zkušenosti? Navíc na tom Skoda-dily mají že to je pro všechny motorizace, ale jak jim dáš VINko už ti vyberou jiné, takže tohle třeba vůbec na mého dvoulitra nebude moc být použito (už několikrát jsem to s nimi řešil), takže cena nakonec mlže být jiná.

 

Uvidím na čem se domluvím v servisu, v pondělí mám přijít a uvidí kdy mě vezmou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...