Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Vařím oběd a nestíhám. Myšlenku rozvedu později.

Tak zatím rozvody, ložiskovou stěnu a teď odlučovač oleje a hadice. Mě to přijde hodně nadstandartní v 94000km. A to jsem při rozvodech nenechal zkontrolovat tu hřídel na přenastavování vaček. Jsem ten problém neznal. :-(

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v čem sem mimo? rozvody je uplná věc, když člověk není prase tak je prostě vymění při 100 000 - 120 000km. že audina chtěla udělat doživotní řetěz, njn hold to nevyšlo :D

to že ted bude měnit další věci njn... já to vidím u scouta, tam zatím nic neodešlo na motoru, ale odešli tam zase jiné věci, které taky stáli cca 15 000 kč + rozvody atd...

 

ono 1.6 TDI u O2 taky není žádnej vejvar... kyselinka taky měnil při 110 000km EGR, které stálo cca 10000 kč, co naděláš nic...

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak co ze to bude k obedu?

Kdyz jsme u toho zradla, tak v Lanech nic moc jo to zradlo? Hold ceny byly tady pred tim pochvalovany.

Mohli jsme tam do kasaren i kdyz dnes je to straznice, tam varili dobre, vsak jsem tam pribral 10 Kg. No jeste lepe vari v zamecke kuchyni pokud by to umel Clint zaridit. V hospodarskem dvore je senza misto k parkovani a navic je to tam vsude hlidane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dotaz na phonemaniaky. Mam Nota3 s instalovanym Androidem 4.4 Kitkat. Od noveho roku vim ze je 5.0 Lolipop, jak to ze mi to nenabizi upgrade a pri pokusu o manual pise ze mam aktualni. Pritom znamy ma ten samej aparat asi 4 mesice a pred 14 dny se mu to spustilo samo a uz tam ma 5.0.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stringo pis cesky, co je brandovany. Oba je mame z 1U mobile, on italskej, ja nemeckej. Poznat to je jen diky navodu tistenemu a nastavenem jazyku pri prvnim spusteni. Tedy jsou z ofic distribuce jinych zemi. Ne ovsem pres operatora. Je pravda ze on ma O2 ja T-mobile ale to s tim asi nebude souviset.

Jo vim ze rade lidem ten 5.0 nevyhovuje, hlavne diky svetlemu prostredi, zmene ticheho vyzvaneni apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brandovaný = dotovaný, od nějakého operátora, mají tam svou ROM (je to verze Androida upravená přímo operátorem), proto někdo aktualizuje dříve, někdo později někdo vůbec

 

Flashnout = nahrát

 

Stock ROM = čistá ROM od výrobce telefonu, je bez všech nadstaveb operátorů, řekněme skoro čistý Android

 

:kol-31:  už to chápeš? Jestli máš Německýho founa, je nejlepší si stáhnout výrobcovu stock ROM a přehrát ji, potom to budeš aktualizovat okamžitě po vydání upgrade  :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak par vecem jsem rozumnel. No dotovany bych mit nemel. Zadne aplikace ci funkce spojovane s jakymkoliv operatorem tam nemam. Byl normal zabaleny ofigo s plombama. Eu distribuce. To flashovani to jde tez mimo me, zase bych rad nejakou tu chvili ten foun mel. Diky za vysvetlivky. [emoji1] [emoji106]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...