Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

tady někteří nepochopili na co je Mustang, ten není na závodění s RS, ten je pro plešouny na lov holčiček a nebo pro ten jejich zvuk motoru, to není TSI a ani TDI  :-)

 

Tedy pro nás dva přesně dělaný Treo co? :);)  Jo toho novýho bych také mohl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kokto, to není pořádný kočkolap :-), ale lepší než super RS octavie. Mám dvojčata syny 25 roků a od jejich holčiček vím, že octavie je za trest, to fakt raději golfa ale raději BMW, ještě větší trest je fobie

polo GTI se líbí ženě, ale BMW 1 ještě víc

Editováno: , autor: treo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

známý ve Španělsku má Maserati, to je auto, že když se nastartuje, ženské roztávají ,  to se s žádným uječeným polem nedá srovnat :-)

zvuk pořádného neekologického mustangu je také pěkný http://www.sauto.cz/osobni/detail/ford/mustang/12090419?goFrom=list

Ford mondeo 1,0 litru je fakt fraška

Za cenu lepší škodovky http://www.sauto.cz/osobni/detail/ford/mustang/12334454?goFrom=list

Editováno: , autor: treo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To polo má stejný pedály jako mám já v R  :kol-138: . To Camaro pěkné, ale dovoz z USA bych nechtěl, jedině evropskou verzi. 

Treo Maserrati třeba Maserati Quattroporte (i Grand Turismo) to je takový můj malý sen, ale nechtěl sjem ho tady říkat aby mi ho někdo nevyfoukl a už se stalo. Akorád co vím tak Maserati taky nepatří mezi úplně spolehlivá auta, bohužel. Panamera je můj druhý sen. Sny všechny nedostižný, tak zbývá jen to Camaro, popř. Mustang (cena určena pro německo 44tis eur) což při větší vůli by se dalo, když bych prodal byt a nechal šlapat manželku  :kol-98:

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechna auta potřebují servis, to je doba - auto není nic co by ti mělo vydržet, je to dělané na pár let a tím donutit lidi, aby si koupili další, do toho normy EU a dneska už si 15let staré auto nikdo koupit nemůže, protože bude platit tak velkou daň, že do toho nepůjde...

 

Kokto, na to abys byl vybouřenej nepotřebuješ myslivce. Jsou vybouření co jezdí se sedany...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

njn ozíku, seš další v pořadí nevybouřenej :D

masserati mcstradale, super kára ;) známej nastartoval a všichni se ohlíželi za náma, protože to fakt dělá solidní randál.

 

pawouku za hodinu je školení a pak after party, takže tak ;)

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ke mě by se hodil Golf R nebo tohle polo, jak píše ozík, ideální na městký sprinty do obchodů ;)

proč bych se nevybouřil nebo co? já nepotřebuji vozit prázdnej kufr jako všichni myslivci ;)

ale bacha, to Polo nemá 220 kW, ale "jen" 220 koní !!! A je to tedy R-line paket, kterej v rámci módy serou do celý výrobní řady VW (mám ho taky). Ale R-line rychlejší není, je to jen opti paket. Zatímco Golf VII R, je označení pro skutečně ostrej hatch s výkonem 300 koní. Ten by mi slušel taky a už jsem o tom i psal.  

A ještě něco, k tomu Polu. To má stejnej motor, jako máte někteří už ve svých RS III. Někde ho dokonce srovnávali s G VII GTI a Polo nemělo vůbec lepší parametry. Za ty prachy nebrat ! 

Editováno: , autor: jirkaK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a čipovaná kofola ti nic neříká ;) u těhech motorů není problém 40-60 kw navíš.

já vím co je GOLF R neboj. má krásnej haldex, krásný roury vzadu, prostě luxusní kára.

 

polo je moje citovka, takže tak. ano je to stejnej motor, ale polo je ještě menší a více sexy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vím, že víš. Píšu to hlavně kvůli tomu Polu, který má na boku poněkud trapnej nápis WRC a motor stejnej, jak v Octavii. Ty prachy jsou tudíž v tomhle kontextu zcela nesmyslný a pořídíš za ně prakticky srovnatelný GTI. Pak mi ovšem hlava nebere, proč ho kupovat. 

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...