Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Pawouku určitě, ale pak velký korporace mají "daňové prázdniny" atd a dělají to jjnak a to už nikomu nevadí, hlavně pochytat malé ryby kde to jde lehce. A na daních nejde založit nic... Možná dočasně.

Ještě mě zajímá kdo bude ten online program dělat bez výběrovky předpokládám

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je pravda, daňové kontroly např. u O2  a jiných se nedělají, páč to by bylo moc práce a zaměstnalo by to x úředníků na x dní. Strýc tady živnostník s autodopravou je tam z berňáku má snad každej rok. Hlavně když má velkou vratku DPH. pak se diví, že všichni mají sídlo firmy v jednom bytě v Praze. Vidíš to, zas jsme u té Prahy.  :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně to strhne manželka, dá mi 500kč abych měl na benzín na čaj a na nějakej ten rohlík na něm a na jiné výdaje už mi pask v měsíci nezbývá. Teď když jste mi to natáhli až do Lán, tak už ani na ten rohlík by nezbylo, tak jsem raději ani nejel, sežral by mi to jen benzín. Asi taky budu muset na školení k Honzovi abych jezdil alespoň za 4 litry a ušetřil.  :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moto,

tak tobe smrdela ta slupka, ja jsem jel a cejtim smrad spalenyho veterana (1.8 TSi, podobne smrdely 120tky na kopci v lete), tak rikam to neeee, jedu jedu a nahle vidim, jak se vlece nejaka oktavka, za ni lehci dym (vejfuk, podvozek, nevim presne) a smradu 3 prd...., ja mohu doporucit Skodovku v Kralupech, tam jsem byl tak na 85% spokojeny a hlavne makaj, ne jak v Lipe San Plus, neni kseft (reklamace), tak si pocka, ikdyz je to domluveny....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petrrr,

nebyl jsi v Lanech, o moc jsi prisel ;), toto je navaznost na kurvitka. Jsem se tam lehce rozpovidal.

Ja se primlouvam za puvodni misto za Revnicovem. Lany tezce zklamaly. Smrdel jsem odtamtud, jidlo pod prumer... minimalne caje o pate bych nechal za Revnicov, srazy si delejte v Lanech. Petrr nema uz na rohlik a ja bych si ho do Lan zas vozil, abych mel co jist. Kofola ujde, ale Zulu je Zulu.

Mam i fotku best friends, na naftu i rozvody, kdyz daji svoleni, nahraju :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však počkejme, bude super až zavedou online účetnictví od živnostníků a hospody atd budou muset zdražit nebo zavřít ;)

Aneb nandejme všem poradny daně.

Toho bohda brzy nebude... [emoji6] Jen vybudovani IT infrastruktury vezme v idealnim pripade tak dva tri roky. Babisovo placnuti do stolu, ktere vyvolalo bouri ve sklenici vody.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani Praha už není co bývala... :D nejhorší na tom je to, když pracuješ moc a někomu se to na úřadě nezdá... jen vloni jsem "prodělal" (teda moje paní účetní :D) tři kontroly. :kol-44:

Pokud mas sikovnou ucetni, tak se nedivim. Tyhle osoby dokazi udelat i z velmi dobre ziskove organizace v podstate trosku, ktera nema zisk. Divny ale je, ze jsou na trhu treba 10 let a nemaji zisk. Ja osobne bych chtel vlastnit firmu, ktera nevydelava.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych chtěl zase vlastnit firmu, která vydělává, ale sídlo má někde v daňovém ráji na Bahamách a máš klid. Když to tak můžou mít i tenisté (Kvitová) atd. a není jim hamba jako ostatním něco své zemi vrátit prostě jen tím, že budou platit daně jako ostatní, tak ať jdou do háje. I když chápu, že někdy je lepší ty peníze vyhodit z okna, než je dát státu, páč to v podstatě vyjde na stejno.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petrrr,

nebyl jsi v Lanech, o moc jsi prisel ;), toto je navaznost na kurvitka. Jsem se tam lehce rozpovidal.

Ja se primlouvam za puvodni misto za Revnicovem. Lany tezce zklamaly. Smrdel jsem odtamtud, jidlo pod prumer... minimalne caje o pate bych nechal za Revnicov, srazy si delejte v Lanech. Petrr nema uz na rohlik a ja bych si ho do Lan zas vozil, abych mel co jist. Kofola ujde, ale Zulu je Zulu.

 

Klidně, sám jsem už v tomto smyslu nad tím uvažoval - srazy v Lánech, čaje v Krušovicích. Těm kolenožroutům to tam (v Lánech) moc nešmakovalo.

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radiusi, na to že jsem musel hodně přemýšlet nad tím co jsi napsal (myslím teď překlepy), tak s tebou musím jen souhlasit. Pokud nejsi vyloženě odborník nebo manager, tak je to vesměs stejné všude, prodavačka v Praze má +/- stejně jako v Plzni a kdekoli jinde v supermarketu, na tuhle práci stojí na pracáku hooooodně dalších lidí, proto je platí jak je platí... Tady je to nastavené celkově na houno v tom státě, na jednom konci utahujeme, daníme, škrtáme a na druhém konci vyživujeme nemakačenky, pouštíme si sem verbeš z východu co bere práci nám za méně peněz, utrácíme za veřejné zakázky které řídí kmotři státu, léčíme v léčebnách nevyléčitelné (feťáci, sexuální maniaci, kterým by stačila jedna kulka, protože společnosti stejně nikterak nepomohou a po začlenění mezi lidi zpátky upadnou na dno) atd.atd...

 

Bude fakt lepší se vrátit k autům, tohle mě vždycky nadzvedne ze židle a otevírá se mi kudla v kapse, je mi smutno z toho jak to tu vypadá (ne že by to jinde bylo extrémně lepší, mají zase jiné problémy), ale fakt tohle jsou nehorázný sračky ve kterých se snažíme přežívat...

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry za překlepy, kdo to.nezazil tak nevi, ale jakmile padne 11h otviraj se vrata do jidelny a pak je tlacenka.... tak jsem to po sobe necetl a vylitnul jsem :), dneska knedlo, zelo a hovezi.

Jeste jsem nezminil, ze do prvni prvni prace jsem nastoupil za 7tis cisteho a za 4 roky jsem se vypracoval na 11500Kc čistého a pak nejakej papalas sxhvalil 3x po sobe zvyseni platu, tak jsem se dostal na onech 12500Kc (postupne) a to jsem bral asi 2 mewice, nez mi sebrali osobko, protoze nebyly prachy a byl jsem asi zas nekde kolem 12 mozna min a pak za 4 mesice klasickej natlak, dej vypoved nebo zkraceny uvazek. Na meste je vse schválený. NasRath. A to porad bezi v tv jak maj statni urednici prumerny platy, to asi berou uredniky na ministerstvu od 5 teho patra vys. Spodina je nezajima. Cili jeden superurednik za 100tis a k nemu 20 s podprumernou a mame onen prumer ;).

Jinak vcera necekane dostal kolega pracujici s moji přítelkyni (ne tak jak si myslite, ale opravdu pracujici ve smyslu chodit a makat) hodinovou vypoved, pry je moc drahej. Pritelkyne uz je evidentne ve druhem kole, pred ni sedel chlap a mel prej zaklad 30tis a na bonusech tahal domu průměrne 10tis vse v hrubem. Takhle se delaji uspory.

Jeste obecne se da rict, ze remesla, ktera jsou vpodstate pod uroven, tak vydelavaji pekne. Napr. kamos dela malire a zije si velmi pekne. Jeho kredo je, sice ne nejlevnejs, ale hlavne kvalitne a full servis. Nestiha se otacek, furt mu zvoni mobil na ksefty. Jede sam na sebe dokud makal pro firmu, tak nemel na chleba. Ony kadernice, delnici, automechanici, elektrikáři apod, si nevydelaji spatne. Nekteri se otacej, nekteri maj dyska a nekteri si vydelaj az, kdyz makaj na sebe, ale da se. Kamoska zas delala za barem a k minimalni mzde si na dyskach vydela mesicne i pres 10tis v cistym, tehda mela vic nez ja. Sice prace na h* furt smrdela, prace na smeny (denni, nocni, vikendy, svatky), ale porad mela novy mobily, auta tocila, byt peknej a pekne vybavenej, snad i zaplacenej uz. Hezka byla, ale ten kour ji zdravi neprida.

Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...