Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

to byl vtip na Radiusovo konto :D jak chcete, pátek ve finále špatný není. stejně po 12 hodině na to už házím bobek.

Tak to jó, jen jsem to poněkud nepochopil. Ale z toho si nic nedělej, po dnešním debaklu v matice jsem intelektuálně na mizině (ono to spíš bylo hlavně před tou matikou). :kol-140:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je Rádiusův návrh, já to jen parafrázoval. Ale 100% s ním souhlasím. Takže kdy bude další čaj? Ať vím, s čím mám počítat. 10.4. nebo 17.4.? Nebo nějaký jiný pátek?

ja jsem taky pro to takhle nakombinovat a termin bych bral 10., protoze 17. nemuzu, jsem cely tyden pryc

 

To se divim, to je domenou hlavne Prazaku, patek = mala sobota. Hold uz te nakazili.

to se pletes kamarade, je videt, ze k vam jeste nedorazil novy pragotrend a dni v tydnu, proto te poucim

 

puvodni den / nový den

pondeli / nedele 2 - jeste se nemusi pracovat, max precist maily a na par odpovedet. prichod na 11:30 (obed) a odchod v 16:00

utery / utery - prvni pracovni den tydnu, prichod na 7:00 a odchod 19:00

streda / streda - den kdy se odpociva po tezkem pracovnim vykonu v utery - prichod na 9 odchod v 16

ctvrtek / patek - den pred vikendem, pracuje se na 50% dohaneji resty a pije kavicka, prichod na 9 odchod 12:30 (nebo driv kdyz se da rychlej obed)

patek / sobota 1 - prvni den vikend, jiz se nepracuje, imituje se prace z domova

sobota / sobota - druhy den vikendu, ktery slouzi k vystrizliveni po alkoholovem dychanku v sobotu 1

nedele / nedele - treti den vikendu, ktery se venuje navsteve farmarskych trhu, kostela a v pripade pokracujici bolesti hlavy ze soboty i lekarny

 

a proto se v praze zije dobre  :kol-46:

 

motosman - jedes v sobotu na bobovku s OC?

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...