Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Jinak cumeli jste ted na zbravy na ct24 na ten motoairback ? Husty. Takova vesta ktera je spojena kablikem s motorkou a kdyz vylitnes z motorkx odjisti se a vesta se nafoukne a vytvori kolem celeho tela krunyr, na pater hrudnik ramena atd. Stoji to 15tis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejně můžeme bejr rádi, že máme jen obyčejnej tempomat, ten je zlatej. Když si vzpomenu na jízdu s adaptivním hravcomatem, je mi ještě zle.... ;)

 

Jdu se za dvacku najíst...mám noční ;)

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ono se taky může stát, že až budu pořádat velkolepou párty - Clintův čaj o páté u nás na zahradě, spojenou s grilováním krkovičky, že Petrrr bude stát za plotem a nedostane ani vočouzenýho buřta :D :D

 

 

A to jsem ho ještě nechával zdarma parkovat kinderkár u nás na privátním místě u domu, v závětří, ve stínu, za vrátky...manželka odháněla od jeho auta celou dobu kosáky, aby mu to neposrali a mladej plácal mouchy, aby mu to nevolejzaly. A než si to odvezl, tak mu to manželka dokonce opláchla dětským šampónem a zapudrovala záseky od šutrů ;) A manželka nechala celou dobu auto napospas ulici....Takovej já jsem hodnej na kamarády z naší pirátské rodiny.

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobra, uznavam. Politika nas nerozdeli. Uznavam ze i opakovany vtip neni vtipem. Kotex mi nevadi, pac si za to muzu sam a beru to jako srandu.

Tak ted jsem se prekonal a doufam ze dostanu vic jak ocouzenyho burta. Taky doufam ze tam bude i tocena kofola. [emoji1]

Taky kdyz to vyjde, tak tohov 17. Budu potrebovat skoleni s tempomatem, abych az pojedu vecer domu sem nezastavil az v Norinbergu , kdyz to nebudu umet vypnout. [emoji23]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petrrr: naopak, Pawouk se přimlouval, abys dostal víc než buřta a abych ti už neříkal Kotexi ;)

 

To víš, já - Stan a Pawouk jsme vedoucí čunitelé Clintova klubu ;), z nás si nemůžeš dělat srandu, to můžeme jen my z tebe :smich:

 

Ještě přemejšlíme, jestli nám nezačneš vykat :D :D

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však já to chápu, jen jsem si musel rýpnout  :kol-29:

 

Jinak k tomu TMP - teoreticky ano, když budeš mít dvojku, na TMP nastaveno 130, tak se bude snažit auto na tuhle rychlost dostat, zastavíš se podle mě na omezovači otáček motoru... :kol-28:

 

K Corneru, jdi do toho, když už budeš měnit tu jednotku, tak ty 2 kabely natáhni k mlhovkám (na to se nemusí demontovat celá palubka, jen plasty pod ní a uvidíš že za to budeš ještě rád  :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ted ni to doslo, jeste me Pawouk s Clintem pomlouvaji pres SZ. Hold kdyz je zavist u Pawouka, tak je zavist. Clint novy auto ja novy a co by za Rapida dal. Tak se msti alespon takhle.

 

Já ti dám, že pomlouvají.  kol1 Rapidy si dávám ke snídani a sazomety nechávám dehtařům. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...