Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Rád bych připoměl, že ti kluci jedou z blbýho cvičení domů. Jako už nespočítaně ostatní a z ostatních armád, které jsou momentálně spřátelené. Nic víc v tom není. Howg

 

Jo, ale kdo tady rozpoutal kampaň proti průjezdu kolony a nakonec se skoro žádní odpůrci ani neukázali? Lidi tímto jen veřejně (nejen na internetu, kde si kdejaký otrapa otevírá hubu) vyjádřili podporu a odpor proti těmto hlasům. Čest odpůrcům průjezdu, kteří se nebáli dostavit a slušně protestovat, tak jako mají právo vyjádřit svůj názor v každé demokratické zemi. Na rozdíl od těch nedemokratických postbolševických, kde by je za jiný názor, než je ten "správný" zavřeli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno. Vzal jsem v úvahu všechny posty z fór a tak nějak. Mě to vyšlo. Prosím berte to jako mojí myšlenku. Clintovi cesty jsou vesměs stàle stejné. Z vesnice k dálnici, dálnice na tempomat pak 100 metrů a parkinng. Kilometrově na dnešní dobu žádný zázrak. Pak se vyspí a z5.[emoji2]

Z těch všech článků a babských rad se přikláním k názoru, že: měnit olej dle jízd ( město/ mimo město/ full low trotlle atd) dále jezdit a střídat jízdní režimy ( na sraz jako obvykle, do muzea full a pak jako K. BLOCK)

Jsem z toho rozpolcen, nicméně můj tchán jezdí ....... a auto přežilo to co bych ani ve snu nrčekal. Citroen Piccaso chrocht 2.0 .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, já jezdím taky pořád stejným stylem, přizpůsobeným konkrétnímu motoru. Trasy jsou dálnice/silnice I. tříd a okresky, město naprosto minimálně. Tak nevím.  :kol-32:  Asi tedy budu muset občas jet pár desítek km na vytočenou trojku, aby se to vypálilo. :kol-34:     

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli chceš, tak di dám lekci vysokých otáček ;)

Neboj, já vím, kde omezovač zasahuje - u mně je to 6500 ot. Taky to občas protáhnu, třeba při předjíždění, nebo minule v Buchlovských kopcích. Ale nedělám to každý den, či týden. Ovšem Ozi na to má vhodnější nářadí. :kol-28:

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...