Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Hoši, neuvěřitelná věc, od rána mi v práci nešel net. Byl jsem jak na trní, co se tady děje bez mé přítomnosti, naštěstí po dobu vaší služby se nic zvláštního nestalo. Dokonce jsem se díky nefunkčnímu netu odhodlal a udělal i nějakou práci. Tfuj.  :kol-28:

Joooo, hoši. Někteří to trochu uspěchali s tím přezutím a trofnu si tvrdit, že těch lidí je většina. Jestli mě nějakej takovej někde sestřelí autem, tak pak já ho sestřelím jiným způsobem. U nás od rána sněží a ještě nepřestalo. Už ráno jsem z auta musel ometat 6cm sněhu. Radiuse se to netýká, ten stejně přezouval 2x denně, ráno zima na zimákách odpo teplo na letňákách, tedy te´d konečně nemusí a nechal tam zimáky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem otevřel kapotu mého chrochtáka a zase jsem se zděsil....

 

Navzdory pískadlu od Deramaxu mi něco krásně chodí chrápat v noci na ten hadrovej kryt od baterie. Byl plnej chlupů a jak se tam mele, tak ten polstr kapoty byl celej vydřenej, lezou z toho chlupy. Zatím nic překousaného není, nastartovalo normálně. jen jsem to vyluxoval a večer to postříkám ještě sajrajtem proti kunám. Fakt pěkný, ta potvora chrápe 10cm od pískadla a vůbec jí to nesere :D

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Treba je to kocka. Me tam leze sem tam taky.

Nejaka dvounoha ne a ne mi do auta vlezt i pres lakadlo v podobe me osoby [emoji23] , ale ctyrnoha i pres plasicku obcas zavita, ale asi se moc nezdrzuje.

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli mě nějakej takovej někde sestřelí autem, tak pak já ho sestřelím jiným způsobem.

Si děláš srandu ne že budeš střílet po lidech co mají legálně letní gumy na svých autech kvůli trocha zmuchlaneho plechu na tvé parodii na Octavii.:-D :-D :-D

Ale jinak máš pravdu bude nás přesyla na letních já si drbu hlavu a sypu popel na hlavu v neděli to vypadá na hodně opatrnou eko jízdu po A4.

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem to vystříkal sajrajtem proti kunám, to je smrad, že i sousedovic vlčák hodil šavli :)

 

Byl jsem chrochtáka trochu provětrat, tedy co musím ocenit je to vyhřejvání sedaček, jak to funguje. U OII jsem čekal věčnost, ale tady si do minuty myslím, že mi hoří prdel. Asi nejlepší výhřev, co jsem zatím mohl v autech s výhřevem jezdit.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro jistotu jsem vystříkal kabinovej filtr  :smich:   Akorát jak je venku vítr a já to stříkal sprayem, šlo mi to nějak na pazouru a mě teď smrdí, ani mejdlo nezabírá. Ani ve frňáku se te´d nemůžu rejpat :D

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no protože u té premiovky nezávislé topení nestojí 20 000kč, ale 60 000kč :D navigace s televizi nestojí 45000kč ale 120 000kč :D takže si to tam rychle rozmyslí i tyhle majetný lidi dávat ;)

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...