Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Ja si myslim ze to je na objednavku na zakazku nekterych velkoodberatelu jako jim urcite SA je, ale to jen muj nazor. Maji to spolu urcite nasmlouvane ze SA bude od nich rocne odebirat tolik a tolik oleje s pozadavkem prisady toho fosforkujiciho srace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

castrol professinal mají prosvětlování lampou.

Jiříku, jestli nechápeš co je prodej koncovym zakazníkum a velkodběratelům, tak to nikdy nepochopíš.... takhle se prostě vydělává.

olej si svůj můžeš donést, autorizovaný servis proti tomu mít nic nezmůže.A pokud tě odmítnou, tak zavolat na linku Škoda, pak to půjde ;). Jsi přeci v EU :D Jenom mě napsal na protokol a na fakturu, že sem si donesl svůj olej v pořádku s normou 502.00, nic víc.

Editováno: , autor: kokta7
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clinte, kazdy at si veri tomu cemu chce. Ja se s tebou prit nechci. Ty jsi tvrda palice [emoji1] a i kdybych ti ja nebo nekdo jiny donesl papir od Castrolu potvrzujici co tu pisem, stejne bys tomu neveril, to uz jsem davno pochopil. Co ty si vezmes do hlavy ti tezko nekdo vymluvi - dokud se o tom sam na vlastni kuzi nepresvedcis. Nechtel bych byt Tvou manzelkou. [emoji38] Jdu tedy radeji spat. Dobrou noc vsem a at vas kuny kousou celou noc. [emoji3]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo Pawouku, to je podklad, doma jsem vystrachal ten kanystr 5l Edge Profesional z Auto Kelly a vse sedi. Tedy dobra prirucka ne jen pro Clinta. Ten letak ovsem poukazuje na to ze problem padelani tady tedy je a musim sluzebnicek uznat ac nerad ze jsem si myslel neco jineho. Kazdopadne kdyz clovek vi kde kupovat je to kein problem. Na druhou stranu v AS clovek nema uz zadnou kontrolu nad tim co mu tam vlastne nalejou, od kud to sami kupuji atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...