Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

No, ono je taky fakt, že taková auta napucovaná, lesklá přitahují pozornost. Mně asi za 14 dní co jsem měl R ukradli anténu, no taky 500 v prdeli. No a ty prahy bych raději nechal jak jsou, pokud to není joo v prdeli. Lepší než řezat a dávat nové. Každopádně Ozi má fakt smůlu, červenou nikdy nekoupím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OZI: začínám si myslet, že to byl někdo z obyvatelů domu. Prostě si nemyslím, že by se nikdy nic nestalo a jakmile tam zaparkuješ ty, že by zrovna jsi měl takový pech a ještě aby věděli co je za krytým parkingem.

Už jsem to dal za úkol sdílet manželce na FB a zde na foru do Plzně

 

CLINT: souhlasím, jsou věci co prostě jsem se vyléčil a kupuji jen origo = stěrače, koberečky do auta, vzpěry, olej a chladící kapalinu, ostatní věci beru dle potřeby

 

Radius: ani nevím, že na stěračích nějaké indikátory jsou  :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Peeetrr, asi to neni o barve, ale fakt o tom, jak to auto je vylestene. Ja ho taky umyl a vlastne poprve se nepovedlo a podruhe uz jo.

Hever je ukazka toho, jak jsou Skodovky levna auta. Byvalou 01 mi takhle svara zvednul na vymenu kol a ohnul mi práh, sice to byl az spoj dale v aute ( bylo to videt z vetsi dalky), ale přece. Rval jsem na nej co dela, ze se to ma zvedat u kola a on se dusoval, ze takhle meni kola na jeho 307 a nic. Stejne to meni u meho taty a taky nic.

Stringo:

co vim, tak ho mela 01, mozna i Fabie 1, S1 - to nevim, byl to trend prvnich Aero steracu. Ale u 02 uz indikator neni, je to divny.

Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no asi takhle, ze 7 aut co tam byli tak nevykradli jen rozpadle stare polo co s nim jezdi nejakej delnik a pak starou felicii, ktera se po doteku rozpadne... :(

 

sli napric znackama, Suzuki, Hyundai, Skoda - aspon co mi rikali, u vsech vyparany zamky a kradli neco uvnitr, me pak ukradenym heverem zvedl auto a ukrad kola, takze asi tak :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10s hledani a hned mam sterace (uprostred je videt ten bazmek, skoda ze tam neni videt ten vykricnik, mozna se uz nedava):

 

http://www.obautodily.cz/eshop/skoda-octavia-facelift/sterace-krytky/skoda-octavia-predni-sterace-aero-orig-koncentrat-zdarma-id:9290.eshop

http://www.obautodily.cz/soubory/Image/velky/hes_9290-sterace-090.JPG

 

takze Superb1 ne, ale Fabca 1 ano, mi kolikrat prijde, ze zakladni veci vubec neznate a to me auta moc netrapej a nebaziruju na detailech

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten VIF je hustej. Asi všichni máme škrtící klapky co? Mrknu kde to má ten můj stroj, jestli to jde lehce rozebrat.

Motosi ten protokol si našel u toho svého obchodu? Jsou tam lehce jiné ceny, než co jsi popisoval, ale taky good. Dokonce uvádějí, že odebírají přímo od Castrolu CZ

http://www.auto77.cz/oleje/motor-5w-30/castrol-edge-5w-30--5l-ca50700-51.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pancho, došla mi slova a už Ti na to nemám ani co říct, ale jsi dobrej. Jinak jak to meješ, wapka prý na to není úplně good. Poraď starému amateurovi. 

Jinak u nás se dnes ještě ráno solilo -4st. , tedy já s mytím musím ještě chvíli posečkat.

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde to ale musíš ubrat tlak a nebrat to blízko. Jinak az se uděla pořádné hezky. Tak tak sundám předek. Celou stěnu. Vyčistím chladiče. A motor a převodovku vezmu štětečkem a pořádné vyčistím. To potom bude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Copak ještě o ty kola,to mrzí,sere i zabolí,koupí se jiná,ale ty prahy a podlaha,to je brutál.Spravit se dá sice všechno,ale už to nikdy nebude originál.

Mi nabořil na parkplatzu nějaký zmetek u tři měsíce starého Rapida pravý př.blatník a statečně ujel,aby nepřišel a bonus,oprava výměnným způsobem stála v AS 14.000Kč,moje spoluúčast z havarijka pět litrů.

Ještě že je tam fakt super lakýr,který i soutěží v oboru na čelních místech,takže k nepoznání,z toho jsem měl trochu dost lufta,ale v počítači AS už mám stejně vroubek....

Nenaděláš nic :kol-27:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj pozvu ty profiky do Krusovic, tam budou mit zne. Nebo chodi taky na skodahome a pozvou se sami. Si necham asi jeste zimaky s plechacema. [emoji3] a budu mit na pul prezuto. Z kufru vyndam pak hliny a to uz si nasadim sam, pokud mi tam nechaji srouby vcetne tech bezpecaku. [emoji38]

I kdyz plechace asi chtit nebudou, na miste budou mit lepsi a vetsi.

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tak, to je zákon schválnosti s tím parkingem dál od marketu... Zastavíš až na druhé straně parkoviště, sám nikde nikdo a kdyby ses posral, tak tam sám nezůstaneš a kdyby ses posral na dvakrát, tak nezaparkuje u spolujezdce, nebo tak aby ti nic neorval a nalezl jsi do auta normálně... Už jsem to psal, ale většinou když to zavání vyloženě provokací, nebo někdo bezohledně omlátí moje auto, tak se mu na jeho autě vyřádím a to říkám naprosto otevřeně a nestydím se za to. Já nekradu abych měnil auta po 3 letech, o svoje věci pečuju co nejlépe to jde, vůči ostatním autům se chovám tak, jak bych si přál aby se chovali ostatní k tomu mému a pokud se někdo chová jako bezohlednej hňup a je mu jedno že ničí majetek druhým, tak mě je to jedno tuplem... :kol-29:

  • Pozitivní 7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...