Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Pawouk ti za chvili vysvetli jak je to ohledne zakona a moralky a az te uvidi live, nepoda ti ruku a odplivne si. Ja bych to Stringo delal taky tak, ale jsem mekkejs, pokud nemam 100% jistotu ze to udelal opravdu ten dotycnej tak mi to svedomi nedovoli. Obcas ovsem mam silne nutkani alespon vyfouknout kolo.[emoji27]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vzhledem k tomu, že auto meju ručně, tak vím kde jaké škrábance a důlky mám... vždycky když už jdu k autu, tak vidím jak asi ten dotyčný lezl z auta ven a jak by se musel opravdu kurewsky snažit, aby mi na autě nic neudělal a druhá věc je ta, že už z dálky vidíš, jestli jde o auto "nové" nebo o pixlu, co v ní jezdí nějaký jezedák, nebo degen co mu je jedno v čem jezdí a co se mu stane s autem... Hned koukám jestli něco na autě nemám "nového" a jak něco najdu, tak se naseru... neříkám že se něco nemůže stát omylem, ale když to je na první pohled vidět, že to je schvál, nebo že ten člověk musí bejt absolutně vymaštěnej, tak prostě emoce stranou a neznám se... kdyby to řešil tak jako já každej, tak by se lidi naučili si dávat pozor...

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsme na tom podobne, taky hned cumim, auto si myju taky ruco. Ovsem auto muze byt spinave, nevsimnes si hned, vsimnez si az priste a ten aktuslni dotycnej v tom muze byt nevinne. Ale souhlasim s tebou. Prazaci by mohli vypravet jak se parkuje SPZ na SPZ na dotek, leze se z auta pres spolujezdce apod. Zit v Praze tak si nove auto nikdy neporidim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to mi povídej, ještě že mám garáž. Někde dokonce parkují přes auta tak, že to ani nezabrzdí a zavazející auto lze odtlačit... Jinak máš smůlu a musíš troubit a čekat, jestli někdo vyleze a popojede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do města je nejlepší nějaká stará plečka, nebo laciné kinder auto...tam když to někdo vobouchne, tak je to jedno :D :D

 

Petrrr: dneska jsme přivezli tchánovi kinder kárku ;)  Má tu samou barvu jako ty.

 

post-32269-0-86457000-1428435051_thumb.j

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Překecával jsem prodejce, ať přijede do Krušárny, jezdí s RS, šedivkou, ale myslivec a v dehtu ;)  Tak prej uvidí, jestli bude mít čas. Je z Berouna. Třeba by nám řekl nějaké novinky a tak....

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty lepsi retezy a kryt rozvodu s navarkem atd. uz mam i ja a presto se najdou taci co nam pri startu chrasti. Na druhou stranu memam zadne informace o problemech s rozvody u Rapida v podobe preskoceni apod. Nekteri uz maji 60-90tis.

Jo to by mohl prijit, presto nam nic nerekne, obzvlaste cizim lidem. Musime ho od zacatku ozrat (kofolou) a ty informace z nej dostat. [emoji38]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta kola jsou strašná, to jsou ty hybridní alu-plechy co? :D (design ALU, matroš plech) To je fakt strašný :D Vypadá to, jako když je tam dali naruby :smich: Zlaté poklice...

 

Ne..ne, strašná jsou ještě slabé slovo..... :)

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No Stringo, alespon se svezes v poradnem aute taky. Peknej, koukam zr ani vybava neni zla a MR to musi byt min. 2014.

Jo ta kola jsou fakt hnus, zlaty moje obyc zimni plechace s poklicema.

Editováno: , autor: Petrrr
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tedy jak tohle někdo mohl vymyslet....tahle kola určitě vyhrávají tuňácký soutěže o best design :D

 

Škoda, kdyby je měl Kozák na autě, nejen, že by mu zůstaly, ale zloději by mu tam ještě nechali pětikilo za stěračem, aby si koupil jiné. :)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Antizlodejska kola, odpudi zlodeje z sirokeho okoli, setri vas cas a penize, prave nyni. Pri koupi sady 4ks ziskate dalsi sadu scela zdarma! Kdyz zavolate na tuto nabidku do hodiny dostanete nejen 4ks sadu + 4ks sadu zdarma, ale k tomu navic dalsi sadu 4ks zdarma. Neni to uzasne? Jako bonus od nas dostanete ochranny sprej antipres, proti deformaci rafku pri nafouknuti pneu. Tak nevahejte a volejte. PRAVE TED!

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dotaz na pirátskou technickou infolinku, jak často necháváte měnit (doplnit) médium klimatizace. U O1 jsem to dělal servis klimatizace asi poprvé po 6 letech a pořád náplň byla na 75%, nesmí klesnout snad pod 60% aby se nezadřel kompresor. 

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já to auto koupil jako 4 letý kdysi a měl ho 2 roky a pak jsem se dozvěděl, že něco takového by se mělo dělat sem tam. Což jsem nevěděl. No ono pokud climatizuje tak sice fajn, ale když přestane, tak to může být málem chladiva a nebo už je zadřený kompresor což není vůbec hezké. V tom chladivu je i rozpuštěný olej právě pro mazání kompresoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dotaz na pirátskou technickou infolinku, jak často necháváte měnit (doplnit) médium klimatizace. U O1 jsem to dělal servis klimatizace asi poprvé po 6 letech a pořád náplň byla na 75%, nesmí klesnout snad pod 60% aby se nezadřel kompresor.

Každý rok kontrola a pokud to zjistí málo chladiva tak i doplnění... ;-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...