Přejít na obsah
Zobrazit v aplikaci

Lepší způsob procházení. Dozvědět se více.

ŠKODA Forum - SKODAHOME.cz

Celoobrazovková aplikace na vaší domovské obrazovce s push notifikacemi, odznaky a další.

Pro instalaci této aplikace na iOS a iPadOS
  1. Klepněte na ikonu Sdílet v Safari
  2. Posuňte menu a klepněte na Přidat na plochu.
  3. Klepněte na Přidat v pravém horním rohu.
Pro instalaci této aplikace na Android
  1. Klepněte na tři tečky (⋮) v pravém horním rohu prohlížeče.
  2. Klepněte na Přidat na plochu nebo Nainstalovat aplikaci.
  3. Potvrďte klepnutím na Nainstalovat.

Doporučené odpovědi

Publikováno

Ahoj, pri výmene riadenia som zabudol na jeden detail a to na krúžok airbagov, nejak som pretočil volant a odtrhla sa mi kabeláž v krúžku airbagov. Ako nastaviť správnu polohu aby bol pri montáži krúžok v správnej polohe ? Našiel som jednu fotku, je tam okienko na tom krúžku, v ktorom je viditeľné žlté koliesko, predpokladám, že ak to koliesko je v tom okienku v strede, je to správna poloha. Poprosím o rady, ďakujem.

post-1817-0-28451600-1378409374_thumb.jp

  • Autor

Ta odpoviem si sám....takto má byť správne namontovaný vypínací krúžok pod volantom ako je zobrazené na fotografii...

Kroužek má aretaci, je to kolíček v pravé části vedle hřídele. Pokud namontuješ volant, zamáčkne se a s kroužkem jde točit.

  • Autor

to mi je jasné, ale musí byť v správnej polohe vzhľadom ku kolesám, ak buď krúžok vytočený viac na jednu alebo druhú stranu, pri otáčaní volantom sa v ňom páska pretrhne.

  • 4 týdny později...

měl jsem stejný problém. Moje rada je vytočit kola na jednu stranu do plnýho rejdu potom ten kroužek, musíš mu zmáčknout takovej spínač s pružinkou (viz foto )post-43534-0-45711700-1380927235_thumb.j  a potom mužeš točit taky s nim. Můsíš ho taky natočit nadoraz, na tu stranu co jsou teď kola. potom je to celkem napnutý a musíž z toho plnýho rejdu v kroužku odtočit zpátky dvě otáčky a nasadit volant. Ten bude asi uplně mimo, tak objeď barák a zjisti jaká pozice je správná a ktý to po vyndání volantu dej. Tak nějak jsem to udělal já a mám volant uplně rovně a podvolantovej kroužek funkční.

Upraveno od Tetrosy

  • 3 roky později...
  • Autor

Presne tak ako to odporúča  Tetrosy..vytočiť volant úplne do ľava až na doraz..potom ten slimák tiež do ľava na doraz a potom vrátiť späť 2 až 2,5 otáčky a založiť...U mňa je to OK..menil som už druhý ks.

  • 5 let později...

Zdravím, chcel by som sa prosím opýtať , Neviem ci som správne pochopil návody ale chcem si to uistiť.

 

Vytočím volant do lava na max, dám dole volant, vyberiem starý krúžok, vložím nový do rovnakej pozicie, ktorý pomocou toho tlačidla so strunkou vytočím na max do lava, nasadim volant a otocim do roviny? 
 

za odpoved ďakujem.

Připojte se k diskuzi

Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.

Host
Odpovědět na toto téma...

Aktivovat mobilní záhlaví

Chrome pro Android
  1. Klepněte na ikonu zámku vedle adresního řádku.
  2. Klepněte na Povolení → Oznámení.
  3. Upravte své preference.
Chrome pro desktop
  1. Klikněte na ikonu zámku v adresním řádku.
  2. Vyberte Nastavení webu.
  3. Najděte Oznámení a upravte své preference.