Přejít na obsah

Veliká spotřeba


Doporučené příspěvky

necitis nekde naftu? podivej se na rovinc ekolik je oleje a jestli nesmredi merka od nafty,protoze jedna s moznosti je,ze ti chcijou brutalne vstriky.Potom to muze chcat u tamdemu.

Ja ted jezdim dost sotre a pouze 5 km trasy a sem na 6 litrech a uz jecim,takze si dokazu predstavit jak musis rvat ty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nene auto uz mam rok..:) nejhorší ze jsem mel auto u jednoho v servisu. delal jsem komplet repas prední i zadní napravy i rozvody atd..muze to být rozvodama? kdyz jedu tak naftu necítím :) a jinak kdyz stojím tak to zere litr nebo i 1,2l :( :( už jsem v koncích vazne me uz nic nenapadá..:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jedna je věc je ta, že spotřeba je opravdu velká, ale zase nebylo řečeno na jaké trase, zda ve městě nebo na dálnici. Včera jsem např. stále popojížděl v kolonách po městě a měl jsem taky průměr 9,9l/100km. Jinak na dálnici, zhruba 5,5l/100km.

 

Taková spotřeba byla od začátku nebo to začalo dělat až teď někdy??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci spotreba byla velika od te doby co jsem dal auto do servisu,delala se komplet repas zadní i prední napravy a ROZVODY..

uz jsem u kamošu v servisu a zkoumají jak je to stema rozvodama..jestli je to pravda tak to omlatím tomu zmrdovy o hlavu..Jinak spotreba je pořád stejna i na dalnici i ve meste.. 9,9 a uz jsem z toho uplne v prdeli pac driv to žralo 5 max 6 litru a ted 10

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha tak kdyzn uz to zkoumaji,tak vag ma urcite kazdy  kabel stoji dneska snad 3 kila. me zase palubak ukazuje hrozne malej dojezd aj kdyz sem mel 50 litru nafty neukazal vic jak 710 a mival sem tam aj 960. pritom mam spotrebu 5,9 jen o litr vyssi. ale musis mit ty rozvody fakt moc rozhozene rekl bych mozna az nebezpecne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Každá nádrž má rezervu na roztažlivost paliva tak pokud podržíš odvzdušňovák v hrdlu potom tam nacpeš víc než 42L.

Jinak to ale nedoporučuju ani zkoušet jelikož ta rezerva tam není pro srandu králiků.

Jinak taky už je to tady na fóru viz:

Podle vyjádření automobilky Škoda Auto je objem palivových nádrží u vozidel Škoda následující:

Typ vozidla: Objem nádrže (l), objem včetně bezp. prostoru (l), rezerva paliva pro dojetí (l)

Fabia: 45, 58, 7

Octavia 1U: 55, 71, 7

Octavia 1U 4x4: 63, 74, 8

Superb: 62, 75, 8

Octavia 1Z: 55, 67, 7

Octavia 1Z 4x4: 60, 72,5, 7

Roomster: 55, 71, 7

Editováno: , autor: Effin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,tak už sem piši znovu..

Bylo tu tema s mou spotřebou,radili jste rozvody ale ty byli v pořádku.

už nevim čím to muze byt ale mam odpojenou hadičku od EGR a kdyz ji připojím tak to chcípá..

Nekdo mi rekl ze pokud je to odpojeny tak klapka je otevřena pořád,no udajne se ridi podle plynu nebo co a tím padem kdyz je otevřena pořád tak ridicí jednotka dava plnou směs jako by auto jelo max..proto to ted zere 10 litru..muzete mi nekdo poradit? dekuji 

P.S zdá se mi ze to i mín jede :)

post-84706-0-39498500-1381359253.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...