Přejít na obsah

Rádio Alpine IDE-178BT - zapnutí bez zapalování


chipoun

Doporučené příspěvky

Zdravím,

protože mi ukradli Columbus, tak jsem přešel na Autorádio Alpine IDE-178BT. Zapojení proběhlo v odborné firmě.

Problém je, že když není zapnuté zapalování, tak rádio nejde zapnout. A to je neštěstí...

Na dotaz řekli že je to zapojené správně. Že mi můžou nabídnout pouze druhou variantu a to tu že bude rádio pořád pod napětím a budu ho muset zapínat a vypínat manuálně bez ohledu na zapalování.

 

Jde to nějak řešit? Zkoušel jsem hledat, ale řešení jsem nenašel i když se pár lidí ptalo na stejnou věc...

 

Děkuji moc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 rok později...

to chápu...žlutý je pro pamět na stalým + a červený by měl být na spínačku,ale v novém autě i když mám vytažený klíček je na obouch stály + a bohužel nikde v té fakra zasuvce nenajdu jiný kabel který je přerušen + spínačkou.proto se ptám zda to někdo nenapojil jinam.nechce semě to řešit přes nějaký vypínač.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebude to zataz, to acc je iba informacia. Na parrot sa mi zda ze modry by mal byt acc. Skus pohladat. A na tom ventilazore mas silove kable, ale len na tom bielo cervenom ja 12v, ostatne su cez odpory podla rychlosti a spinaju sa podla rychlosti aku nastavis, tak na to si daj pozor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...