Přejít na obsah

Prevodovka


bratrmatrix

Doporučené příspěvky

Mohl by mi prosim nekdo poradit?

 

Pred par dny se mi zacalo projevovat toto:

 

Obcas nejde zaradit rychlost (ale jen z neutralu na jednicku ci zpatecku), po chvilce to jde nebo kdyz zaradim jinou rychlost, tak pak jde bez problemu dat jednicka ci zpatecka.

Nekdy nejde zpatecka nebo jednicka vyradit, ale po chvilce zase ano.

 

Skoro pri kazdej rozjezdu auto trosku poskoci.

 

V servisu mi rekli, ze je treba repase prevodove skrine a vymena spojkove sady + setrvacnik.

 

Rekli ze to vyjde cca na 40k.

 

Nevi nekdo co by s tim mohlo byt a jak pripadne opravit za mene nez 40k?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

ahoj zrovna ted mam podobny problem..auto mi celou dobu chodilo pekne radit slo jedna basen ale sem tam proklouzla spojka takze jsem to dal na vymenu..byl jsem v dilne zrovna kdyz to mechanik domontoval. a pri zaplem i vyplem motoru nejde zaradit 1.3. a 5. rychlostni stupen 2 a 3ka jdou ale tezko...lanovody jsou pry v poradku..kdyz odpojil lanovody tak rucne slo pry zaradit pekne ale z radici pakou v aute vubec... nenapada vas kde by mohly byt chyba?? pred demontazi to slo pekne takze by na neco pozapomel pri zpetne montazi?? dekuju za rady

Editováno: , autor: Ladislav Mikyska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

do pr*ele aj s takými mechanikmi :kol-44: ..obúchaj mu to o hlavu,veď musel chybu urobiť on,keď to pred opravou nerobilo..to ako demontoval to radenie?? ...veď to sú 3 šróby a celé ovládanie radenia ide bokom.. ...sorry asi ti to nepomôže odstrániť závadu,ale nedalo mi na to reagovať

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v pohode uz na to dosel..i tak dekuju ohla se nejaka tycinka u lanovodu stacilo pry narovnat...ale jde o princip ze jo..kdyz jsem to videl myslel jsem ze me odvezou..pac uz ta vymena stala balik daval jsem spojku od sachsu menil jsem cepy a tlumice + olej prevodovky normal olej a filtry...takze jsu i rad ze tato zavada nic nestala :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...