Přejít na obsah

Jarní sraz květen 2014


Bajuszka

Doporučené příspěvky

Děláte mi radost s tou Šumavou, mám to tam rád

Velice rád Vás všechny poznám a ani na to nebudu potřebovat chatku, myslím, že mi tak nějak bude jedno, kde to zalomím :kol-27:

Vezmu si s sebou svojí VAGínu :kol-18:

A že jsem frajer, tak Vám jí půjčím :kol-48:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aktualizace:


Vick 2 osoby - chatka č.1


Čuzik 2 osoby + pes - chatka č.2


Michael91 1 osoba


Airman64 1 osoba - chatka č.4


Tarantulas 2 osoby


Mr.Chodny 1 osoba - chatka č.4


Drizzy 1 osoba - chatka č.4


Doktorone 2 osoby + dítě - chatka č.3


czechmichael ???


Bajuszka 2 osoby + pes - stan


brc.majkl 2 osoby - stan


Sup1 ??? sup nebo plachta


 


Bája


Editováno: , autor: Bajuszka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oooo to je uplne supeerr (-: Jak mi pomahate (-: Este pro vas musim vymyslet nejake specialitky (-: Pac tedy nevim co a jak jste ohledne vyletu a poznani narocni . To taky musim vymyslet :D Ale doufam,ze dam neco dohromady a budete spokojeni. Jen tedy bych prosil uz asi pomalu aby jste se mi hlasili. Kolik lidi a potvrdit 100% ucast (-: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pro me,jak jsem mohl nahlednout Sefovi do kalendare taky termin vyhovuje. (-: Jen tedy v patek to vidim,ze bych se pripojil az k veceru. Mezi jednou druhou totiz k nam prijede na obed 100lidi. Doufam,ze jen obed. Je to nejaky veteran klub. )-:. Jinak kdyby jste byli pro ? Sobotni obidek bych zajistil u nas v resturaci kde pracuji jiz 8let. Jmeno Motorest U Hrachu(Kdyby nekdo chtel najit na netu). A nekde jsem cetl,ze cas na 11h byt v restauraci. Tento cas by byl uplne super aby byla zajistena moznost volneho vyberu.

A nebojte muzou do restaurace i psici (-:

Editováno: , autor: czechmichael
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vick 2 osoby - chatka č.1

Čuzik 2 osoby + pes - chatka č.2

Michael91 1 osoba

Airman64 1 osoba - chatka č.4

Tarantulas 2 osoby

Mr.Chodny 1 osoba - chatka č.4

Drizzy 1 osoba - chatka č.4

Doktorone 2 osoby + dítě - chatka č.3

czechmichael 1 osoba

Bajuszka 2 osoby + pes - stan

brc.majkl 2 osoby - stan

Sup1 ??? sup nebo plachta

 

Takže pokuď dobře počítám zatím je nás 19+dva hafani :) To vypadá celkem na slušnou účast :) 

 

A jinak pevně už bych stanovil datum od 23-25,5. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co Jarda z Prahy, ja vam povidam neuzavirejte to, nechte tam rezervu co když se ještě někdo přida, Pěta ze Sušic to ma taky co by kameněm dohodil a dalši co tu moc nechoděj a spomenou si těsně před akci. Na te 1 ty vado tam je šutrů to ja pojedu s kamionem a tu 2 znam kolem toho za den projede tisice kamionu i ja někdy. A termin šumak třeba prišti tejden. CUS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cuzik. Jenže fajn ,ale taky to musíš zarezervovat.Aby bylo místo :) .Atd to není jen tak.A aby ostatní si prostě na ten den dali volno :) Domluvili jsi to v práci. Tak prostě když bude tenhle termín tak je to super a já si to musím hlásit sakra dopředu abych dostal volno. A pak se klidně může stát,e ho třeba ani nedostanu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak počítáte se stím ,že když se to potvrdí účast. Tak pak už by se fakt muselo stát joooo něco aby ten dotyčný nemohl dorazit. Alee tak i s tím se počítá přeci jen je do té doby dost času. Anikdy nevíme co se do té doby stane to nevíme ani co se stane za 5minut.Ale tak nad tím člověk nesmí přemýšlet. Víš co já se tam můžu domluvit jak mají volno v tom kempu a ,že třeba týden před bych jim nahlásil bude nás tolik a tolik a ten a ten chce mít tu a tu chatku :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...