Přejít na obsah

Rozšiřující podložky pod kola


mcsolle

Doporučené příspěvky

Ahoj

MAm sice Superba ale premyslim take o eibach a jak pisete vyse dovolena,denni provoz je take moje starost ..takze myslite ze to je dobra volba pruziny ???

máš väčší rázvor takže škrtať ti to bude častejšie a musíš počítať s tým,že to bude tvrdšie. ale na druhú stranu to znížené vypadá moc dobre ;) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to skrtani beru s rezervou..myslis jako na dorazy ze de atd ???Jinak kluci co maj Supi rikali ze tam je mista klido na -60mm tak ted nwm

myslel som podbehy,predný nárazník a mne škrtá hlavne plastový kryt motoru. ja som tahal naloženú dvojnápravovú káru(cca.1t) a na dorazy to nešlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Tak teda já jsem si už sehnal konečně ty podložky, jsou to teda 20mm, ale budiž, zítra dám fotky...vypadá to dobře, ale právě jsem se chtěl zeptat, musel jsem je sundat, poněvadž jsem je dal teda jenom do zádu a o něco to drhlo...:-(..jsou tam normálně klasický prodloužený šrouby a když jsem je porovnával tak jsou kratší než co jsou originál, ale o nic to neškrtalo, nic takovýho, jedině jsem právě myslel že to jde do bubnu na brzdy,ale právě že jsou kratší, tak nevím...:-(....nemáte někdo zkušenost????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc to teď nechápu. Ty jsi koupil delší šrouby o cca 20 mm k těm podložkám a oni jsou kratší než šrouby origo co tam byly bez podložek?

Klasické šrouby mají závit dlouhý myslím 27 mm, když tam dáš podložku 20 mm, potřebuješ tedy 47 mm.

Zkus jestli ti to drhne někde v bubnu nebo jestli to škrtá někde jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc to teď nechápu. Ty jsi koupil delší šrouby o cca 20 mm k těm podložkám a oni jsou kratší než šrouby origo co tam byly bez podložek?

Klasické šrouby mají závit dlouhý myslím 27 mm, když tam dáš podložku 20 mm, potřebuješ tedy 47 mm.

Zkus jestli ti to drhne někde v bubnu nebo jestli to škrtá někde jinde.

No já to koupil jako komplet....starší, ale ten kluk co mi to prodával tak říkal že je měl na octě taky, ale teda měl právě v předu i vzadu kotouče, tak si myslím že to právě drhne o něco v tom bubnu, ale nevím jak to zjistit, ten šroub jsem jen tak porovnával podle oka a přišel mi že jde do toho bubnu min než ten originál....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já to koupil jako komplet....starší, ale ten kluk co mi to prodával tak říkal že je měl na octě taky, ale teda měl právě v předu i vzadu kotouče, tak si myslím že to právě drhne o něco v tom bubnu, ale nevím jak to zjistit, ten šroub jsem jen tak porovnával podle oka a přišel mi že jde do toho bubnu min než ten originál....

No zřejmě drhne o obložení???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No asi bohužel..:-(....o nic jinýho to drhnout asi nebude...:-(...tedka o víkendu to ještě zkusím...ale s..e mě to....:-(...jsem zvědavej jak to bude v předu, tam by to mělo být v pohodě...

No čoveče kámošovi takhle přezouval kolega komplet kola na Octavii a udělali škodu za 30 tis., nevím co dělali, ale totálně ty zadní brzdy odrovnaly tím , že tam daly dlouhé šrouby! :palec2: No jinak v předu v pohodě, tam to ničemu nevadí!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No čoveče kámošovi takhle přezouval kolega komplet kola na Octavii a udělali škodu za 30 tis., nevím co dělali, ale totálně ty zadní brzdy odrovnaly tím , že tam daly dlouhé šrouby! :palec2: No jinak v předu v pohodě, tam to ničemu nevadí!

To mi ani neříkej...:-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem je dneska namontoval a je to v pohodě...:-)..vůbec nechápu jak jsme to tam dal v týdnu, poněvadřž tedka to o nic nedrhne...zítra dám foto...ale teda mám 20 mm a je to docela dost, možná až zbytečně hodně, teda hlavně v předu...no zítra ukážu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teda tady je nějaká ta fotka, jen tak pro orientaci jak to vypadá rozšíření kol o 20 mm na 17 palcových kolem s pneu 205....mám teda jenom dvě fotky tak snad to bude vidět...na té druhé fotce je podložka jenom pod zadním kolem...

Jooo dobrý...vypadá to jako ty moje 225/45 R 17 ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...