Přejít na obsah

stale otvorene dvere


Piotro

Doporučené příspěvky

Dnes som tahal napajaci kabel na zosik a asi som tukol do niecoho (mozno odtrhol nejaky kablik pod pristrojovkou) a auto si mysli ze su otvorene vodicove dvere aj ked su zatvorene. :( Zatial som odpojil svetlo vo dverach aby mi nezozralo celu baterku, ale samozrejme to svieti na pristrojovke a trochu su problemy pri zamykani. Prosim poradte niekto ak viete kde by mohla byt chyba, alebo kde by som ju mal hladat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes som tahal napajaci kabel na zosik a asi som tukol do niecoho (mozno odtrhol nejaky kablik pod pristrojovkou) a auto si mysli ze su otvorene vodicove dvere aj ked su zatvorene. :( Zatial som odpojil svetlo vo dverach aby mi nezozralo celu baterku, ale samozrejme to svieti na pristrojovke a trochu su problemy pri zamykani. Prosim poradte niekto ak viete kde by mohla byt chyba, alebo kde by som ju mal hladat.

to nevypadá na to že jsi něco vytrh,ale nejspíš ti odešel mikrospínač v zámku dveří B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes som bol s tym v servise a je to mikrospinac v zamku dveri. Je to cista nahoda, ze sa to stalo, ked som tahal ten kabel. V servise povedali ze treba vymenit cely zamok(5600Sk) a za zistenie zavady(35 min) som zaplatil 580Sk. Neviete niekto, ci sa ten mikrospinac da nejako opravit, alebo vymenit? Zatial mi tam odstrihli nejaky kablik a teraz si auto mysli ze su vodicove dvere stale zavrete.(zamok funguje uz normalne a aspon viem ked su otvorene nejake ine dvere)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...