Přejít na obsah

Barevné popruhy na pásy


Drewie

Doporučené příspěvky

Můžu objednat barevné popruhy na bezpečnostní pásy.

Pořeba je cca 13m při změně 4 pásů, objednávané množství je 15m.

Cena přeběžně 600 korun. (Závisí na počtu zájemců a poště)

 

Při změně všech 5 navíjecích pásu je potřeba objednat metrů 20. Cena, opět přibližně, 800 korun - zavisí na zajmu.

 

Ceny jsou pouze za materiál.

 

Můžu zajistit i přešití pásu.

Takto to vypadá pak v autě:

post-12297-0-60291500-1414440717_thumb.j

 

Dotazy pište sem.

V případě zájmu piště SZ.

Editováno: , autor: Drewie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

13m je pořeba na 4 pásy.

 

Já ten popruh doprostřed nechával černý a nezapočetl ho.

Zbylé dva metry v pohodě stačí na prostřední dvoubodový pás, nestačí ovšem na tříbodový. (člověk by se připoutal, ale na dětskou sedačku by to nemuselo stačit.)

Objednací jednotka je 5m, tak se bude muset objednat 20m, při šití i prostředního navíjecího pásu.

Upravím ten úvodní příspěvek

 

@Libor: pokud má člověk dvě auta a rozumnou manželku, tak se bez pásu ani jezdit nemusí. Navíc si nedokážu představit, že bych jezdil bez pásu.

Jinak dělal to člověk, na které jsi mi dával kontakt :) Ono přešít pás je něco jiného, než ho opravit po nehodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je jasné že je to něco jiného, ale světe div se, ty červené pásy obě jezdí :D

Každopádně u mě je problém že nemám druhé auto, takže je takové dost nepraktické, musel bych to z auta vyndat, spolu s pásem co je vzadu 3bod a nějak zaslat, no a vyřešit to zatím jen jedním levým. 

Jak dlouho to trvalo? 

A na kolik vyjde přešití? 

Jestli to dobře chápu tak stající pás se dole seřízne a místo toho se našije nový, barevný ne?

Editováno: , autor: LiborTDI
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já mám originál červený a vypadá to v černým interiéru dobře ale nějaký přešívaný toho bych se bál. Měli jsme na Wartburgu 1000 originál pásy od roku 1965 a ty byly přeložený a sešitý aby se při nárazu švy postupně páraly. Joo měli jsme ho 30 let a nikdy nezradil už by mu bylo 50.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původní pás se odpáře a navlíkne nový barevný a zas sešije - je v jednom kuse.

 

Doma by to šlo možná také udělat s dobrým a silným šicím strojem a hodně drahou jehlou, ale stěží "obyčejný" člověk sežene nit na pásy. No vlasně možná sežene, ale mimimální odebrané množství bude tak 10 km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...