Přejít na obsah

Držák telefonu


Tragedie_v_JZD

Doporučené příspěvky

Tak po testování uznávám, že G21 funguje výborně, nicméně mi vadila celková velikost té konstrukce... Jo, pořád je to lepší než přísavka na sklo, nakonec jsem dal ale přednost zde zmiňovanému držáku do ventilace. Jenom jsem z toho vyndal tu plastovou část, o kterou se to má opírat, protože to za a) stejně nikam nepasovalo a za B) byl kvůli tomu držák ještě víc nakloněnej dozadu, takže jsem hůř viděl na telefon. Místo toho jsem to zespodu podlepil takovým gumovým čtverečkem...

 

post-93567-0-96641100-1437052978_thumb.jpost-93567-0-54708000-1437052852_thumb.j

 

 

Editováno: , autor: toldi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten originální G21 jsem používal jen krátce, ale zdálo se mi, že drží dost dobře... A ano, škoda, že ten Celly nejde naklápět do stran, ale pokud si telefon umístíš blíž k volantu a pokud je to displej s dobrou čitelností, tak je to v pohodě. Však ten G1 taky nejde naklápět do stran, pokud mi něco neuniklo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to jsem asi uplne blbej, protoze mne ten kulovej kloub sel otacet jenom kolem vlastni osy... do stran ne. Sakra, jdu se na to podívat :D

 

EDIT: a jo, já to tam měl blbě naražený... tak teď mi to nasadilo brouka do hlavy. Už si nejsem tak jistej, kterej držák je lepší...

Editováno: , autor: toldi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také je to pro mě celkem dilema. U toho G21 se mi líbí ta čelist s kloubem, ale zase s tím ramenem je to takové velké heblo přes palubku. OLYMPIAXL působí decentněji, ale je to takové ... statické. Umístění v mřížce mi nevadí. Leda vzít tu čelist s kloubem z G21 a přidělat ji na základnu od OLYMPIEXL  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

slabnahrabe: Přesně, přesně... zatím to u mě o fous vyhrává ta OlympiaXL... natáčení do stran oželím za ten decentnější vzhled. U G21 mám blbý pocit, když mám auto nechat stát někde na sluníčku a představuju si, jak se v tom horku ta přísavka peče na palubovce, to se mi úplně nelíbí. 

 

Možná by to chtělo dál hledat, třeba tyhle držáky se dají natáčet: 

tomtom-drzak-telefonu-do-ventilacni-mrizfoto-pnd-stojanek.jpg?full

<<--- U téhle fotky mě překvapilo, jak hezky se ta zarážka opírá o spodní hranu větrání a tím pádem to není takový tlak na ty lamely... U té OlympieXL se mi to ale nepodařilo dát do žádné rozumné polohy, aby to plnilo svůj účel, proto jsem to dal pryč.

Editováno: , autor: toldi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...