Jump to content

vormen

Uživatel
 • Content Count

  2,769
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

vormen last won the day on September 10 2020

vormen had the most liked content!

Community Reputation

452 Excellent

1 Follower

About vormen

 • Rank
  Veterán

Recent Profile Visitors

4,524 profile views
 1. dá se někde zjistit, který kanály můj telefon podporuje?
 2. a co když se přelaďuje? když jsem to kdysi zkoušel, tak byla pokaždé na jiným, mám Swing teda.
 3. AA bude moje noční můra. Vymazal jsem mobil z rádia a rádio z mobilu a teď už se nepřipojím ani kabelem. Zatím mě to baví se v tom vrtat, akorát by bylo lepší mít auto v obýváku, věřím že bych se dopracoval výsledku, ale běhat před barák pořád nebudu. Asi budu muset tahat dva telefony.
 4. @csabac s tím zase nesouhlasím, stačí zajít na komunitní fórum Googlu do sekce AA. Problémy mají všechny značky aut a navíc s kabelem a s kabelem pracuje škodovka u mě zatím na 100%. Ten bezdrát je problém na straně OS/výrobce telefonu.
 5. Teď jsem používal 2-3 roky ihpone a další věci z ekosystému a android jsem měl jen na hraní, všechno 100% funkční, v autě až na vyjímkly paráda. Jenže jsem teď přepnul na android, protože se mi tak nějak líbí víc větší výběr HW, možnosti a tak. No v autě je to tragédie, ikdyž to zrovna funguje, tak ta grafika a celkově použitelnost je nic moc. Takže taky uvažuju nad tím, že budu mít do auta iphone a bude klid.
 6. s androidem 10 pojedou bezdrátově jen telefony značky Samsung a Google Pixel, ostatní značky bezdrátově až s androidem 11.
 7. Tohle se mně stalo na Swingu 2x, jednou s Xr a podruhé s SE2020, jel jsem po D1 do Prahy a ukazovalo to, že jedu po poli vedle dálnice, nepomol restart infotainmentu ani telefonu, ale bylo to jen 2x z asi 300 jízd, určitě ne pravidelně. Jako první bych zkusil reset infotainmentu delším podržením zapínacího tlačítka.
 8. Tak bohužel už jedu zase pouze přes kabel, tohle fakt nechápu. Jediná změna na telefonu byla, že se aktualizovala aplikace Google. Auto telefon bez drátu vidí, ale prostě se nepřipojí. Hrál jsem si dál s připojením a zkusil jsem se ručně připojit na WLAN auta s tím, že mobilní data jsem nechal trvale zapnutá a žádná změna. Po wipe cache telefonu se telefon zase bezdrátově připojil k AA! Překvapilo mě, že v nastavení wifi je poznámka o automatickém připojení Googlem. Z toho plyne, že nemá cenu laborovat s ručním připojováním k hotspotu auta, protože, když si v telefonu googlu posta
 9. https://www.svetandroida.cz/google-muze-vypnout-android-auto-na-nekterych-telefonech/
 10. Minulý týden jsem koupil Samsung A52 a hned po jeho istalaci jsem natěšeně běžel do auta propojit. Bohužel AA jen přes kabel, bezdrátově ani ťuk. Bezdrátově mi fungoval na 100% Samsung M21 s androidem 10 a po aktualizaci na a11 už taky jen kabel. Včera jsem dělal na A52 továrko. Dnes jsem sedl do auta, v infotainmentu byla A52 už uložená z předchozího používání. Auto se hned spojilo samo s telefonem pře BT, akorát jsem potvrdil párovací kód a obratem naskočilo dostupné spojení AA, klikl jsem na něj, dal vytvořit datové spojení a AA bezdrátově naběhlo. Během cesty jsem udělal 3 zastávky a telef
 11. Ale je to model od modelu, nedá se to brát po značkách, třeba S21 neskutečně blbne a nedá se připojit na autech různých značek. A nejhorší je, že tohle člověk zjistí až telefon vyzkouší ve vlastním autě. Sice většina lidí AA nepoužívá, protože nemají třeba řidičák :) nebo nemají novější auto(rádio), příp. používají tovární navi.
 12. to rozdělování obrazovky mně na Swingu nepojede, musí být širokoúhlý displej a zatím to ještě není plně v provozu, spouští se to postupně na servrech googlu. pixel byl taky můj sen, teď jsem skoro kupoval 4a 5G, ale rozmyslel jsem si to, chyběly by mně různý vychytávky co nabízí konkurence
 13. Další v AA je aplikace TomTom AmiGO. Neznám, ale vypadá pěkně, asi jen online, velice jednoduchá, ale dopravní info i radary má. Jinak jsem vyměnil Xiaomi za Samsung a nestačím se divit, najednou všechno funguje hned na první dobrou, nic nepadá, nic neblne. Ještě, aby se vrátilo bezdrátové připojení, které fungovalo na androidu 10 a budu spokojenej.
 14. právě dorazila aktualizace Sygic, nově nabízí android auto premium na zkušební dobu 9 dnů
 15. tak mapy cz jednoznačně nejlepší navi pro AA, pěkná přehledná grafika s rozumným měřítkem, navádění do pruhů, dopravní info, offline. akorát mi chybí tlačítko na vypnutí hlasových povelů, tak snad časem. akorát byl telefon po půl hodině dost teplý, to s google mapama nedělá.
×
×
 • Create New...