Jump to content

vormen

Uživatel
 • Content Count

  2,557
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

vormen last won the day on October 5 2013

vormen had the most liked content!

Community Reputation

404 Excellent

1 Follower

About vormen

 • Rank
  Veterán

Recent Profile Visitors

3,838 profile views
 1. Jak se v posledních dnech ochladilo, tak už jezdím taky bez pazvuků. Možná by nebylo špatný napsat do návodu k autu, že pro bezproblémový provoz vozidla, je nutné jej provozovat při venkovních teplotách 5 - 20.
 2. Tak se ještě podívej, jestli má dolakovaný pořádně všechny dveře zespodu. Ale vypadá to, že tenhle ojeb mám jenom já a ještě tady jedna FIII mj. ve stejné barvě : )
 3. Taky záleží kdy jedeš, já když jedu se Scalou ráno, tak neslyším nic, ale odpoledne ve vedru je to hrůza. Kupoval jsem v únoru a taky bylo ticho, tak už se těším na podzim a na zimu a na ticho : )
 4. Tak to mě uklidnilo, když i Toyota vrže.
 5. akorát zámek pásů, je obalenej filcem : )
 6. Pozoruje někdo vrzání sedadla? Když do něj zapadnu, tak zaskřípe a pak, když se hodně povrtím, tak solidně vrže. Během cesty ale zatím ne.
 7. vormen

  Registrace

  Konecne spravny cisla : )
 8. Mne se to vyplatilo. Za vykup jsem dostal 125 a dalsi slevu 30 z kupni ceny. Bylo to ted v unoru, jak je to aktualne ale nevim.
 9. Osobně to vidím tak, že ty Sandeny byly špatný, protože se z nich uvolňovaly špony a následně ucpaly regulační ventil. Při výměně za Denso se s vyčištěním okruhu nemazlí, proto měl@ben06 znovu ventil v háji a tohle se bude týkat určitě více lidí po výměně kompresoru.
 10. Můžete se majitelé nové Oktávky podívat zespodu na dveře, jestli jsou souvisle lakované? Ideálně u tmavší barvy, bude tam prosvítat bílá a na bílé to není tedy vidět. Hlavně v oblasti reproduktoru, tj. blíž k pantům. Protože u FIII to tady kdysi někdo vyfotil a byla to hrůza a já mám na Scale taky nedolakováno a jen mě zajímá, jestli to takhle odrbávají i u vlajkové lodi.
 11. měnit rám sedačky teď je blbost, dají tam to stejný, je potřeba počkat na inovovaný díl, záruka 5 let, tak není kam spěchat a nechat si na několikrát rozebírat auto
 12. @csabac u mě to sloupek není, ale něco nak kastlíkem, protože, když se vyklopí přestane to a když se napatrně zvedne, zase to začne. @DušanV já zase nechválím za každou cenu, spíš tak reálně zhodnotím, ikdyž se teď @ben06 může do mě opřít, že jsem Scalu vychvaloval a Rapida pomlouval, ale je to tak. Rapid bylo očividně levný, ošizený auto, aspoň v roce 2013, ale co tam bylo, fungovalo jak má a bylo to ( Toledo 2013) nejlepší auto co jsem měl, to můžu už teď říct, tvrdá vysmívaná palubka nevydala nikdy žádnej pazvuk
 13. Dneska jsem dal cestu bez rádia a bohužel musím konstatovat, že Scala je prostě šmejd. Z levé strany kolem výdechu plejáda zvuků, lišta, rámeček budíků a něco zevnitř. Na straně pravé něco od kastlíku, když se kastlík vyklopí a zatlačí na něj, tak to přestane. Zvuky při řazení a pouštění spojky, tak o těch jsem do dneška myslel, že neexistujou, nejhorší auto na pazvuky co jsem měl.
 14. Hledal jsem ohledně klimy v sekci FIII závady atp. a narazil jsem na nedolakované dveře zespodu u reproduktoru, podíval jsem se na své Scale a co myslíte? ..... no měl ho tam :)
 15. Chápeš to správně, akorát pokud jsou venku míň jak 2 nad nulou, neměla by sepnout ani ta spojka na kompresoru bez ohledu na polohu knoflíku distribuce vzduchu , ale jestli je to skutečně tak ověříme až na podzim :) Jinak naprosto stejná věc se řeší v sekci FIII z roku 2018, jenže to jsem nemohl tušit, pač jsem se o FIII nikdy nezajímal a vlákna neprocházel.
×
×
 • Create New...