Jump to content

vormen

Uživatel
 • Content Count

  1,666
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

vormen last won the day on October 5 2013

vormen had the most liked content!

Community Reputation

232 Excellent

About vormen

 • Rank
  Profesional

Recent Profile Visitors

2,992 profile views
 1. Tohle je od zvířat a ne od přehřívání. Být tebou, tak tu výplň úplně sundám.
 2. vormen

  Teplota oleje

  Nevím jak u tohoto modelu, ale teplota oleje se většinou ukazuje jen na autech s proměnlivým intervalem. Pokud se překóduje na pevný, info o teplotě z menu zmizí.
 3. Mně taky klesla pod MIN oproti stavu u nového. Stačilo 1-2x dolít a od té doby se hladina ani nehne.
 4. Já jsem chytil největší kroupy jako palec a myslel jsem, že proletí autem, to mělo v té době 4 roky, takže nic příjemného. Ani známka poškození. Před týdnem u nás padaly 3x velký jako malíček, takže jsem to vůbec neřešil, protože mám vyzkoušeno, že to auto zvládne. Pokud by byly jak pinpongáče, tak to už by bylo horší.
 5. Já jsem chytl velký kroupy v roce 2017 ve Špindleru, nebylo vidět na krok jak hustě padaly. Museli jsme zastavit a počkat až to přejde. Byly to pěkný pecký a kroupy velký, ale ne zase jako míček Na autě ani jeden důlek. Takže v tomhle na tom bude Rapid dobře.
 6. Mám ročník 2013, původní rozvody a najeto 110tis. Rachtá to akorát po kratší trase, když se nezahraje olej a to jen občas. Za mě spokojenost.
 7. To je teda katastrofa. Nedávno jsem měnil po 6letech a 100tis. a oproti tomuhle vypadaly ty moje jako funglovky z fabriky.
 8. Nedávno jsem o tomhle mluvil s technikem v autorizáku a říkal, že je tam špatnej celej ten stabilizátor a je potřeba ho vyměnit. Že se napřed měnily jen gumy, ale to pomohlo na chvilku a pak se začal dávat v rámci záruky novej stabilizátor a je ticho. Já jsem jezdil bohužel do špatnýho servisu, takže vržu dál.
 9. Letní a zimní, značky podle toho, co kde zrovna je. Používám ale rozmrazovač na sklo a to hodně.
 10. Mám auto 6 let, originál stěrače vydržely rok a potom jsem dal Bosch a mám je tam pořaád. Teď budu ale měnit za originální. Zarazila mě ale koroze ramen, máte taky někdo?
 11. Takže když dám vedle sebe 10 aut s tímhle motorem a budou jezdit jen trasy ráno 6km tam a večer to samé zpět, tak by u všech měl být tenhle problém, ale realita je taková, že u všech se to neobjeví. O jednom s tímhle stylem jízdy vím a problém s přibýváním právě nemá. Asi to bude taková záhada TSi
 12. A proč se to neprojevuje u všech kusů, když je to chybná konstrukce?
 13. Myslím, že takhle to má naprostá většina uživatelů tohoto motoru od roku 2013. Akorát hrstka těch, kteří tady čtou problémy prvních ročníků, mají tyto problémy taky Mj. zkuste se podívat, jak se chovají konkurenční motory s řetězem z posledních let a zjistíte, že poslední EA111 je jeden z nejspolehlivějších.
 14. Chovám se k motoru tak jak je napsáno výše, akorát olej už poslední dobou měním asi po 18tis., LL samozřejmě, najeto 104 a o rozvodech ani nevím a ani se nechystám je kontrolovat a vůbec řešit.
 15. Za skoro 6 let a 103 tis. Km, jsem slyšel to zachrání max. 10x. Auto může stát 5 dnů a nic. Ale když pojedu krátkou trasu, kdy se olej nezahřeje, tj. 3-5 Km, tak další den tutově zarachtá. Naštěstí vždy jezdím víc než 15 na jeden start, takže ten zvuk vpodstatě neznám. Chystám se ale nechat zkontrolovat rozvody pro klid.
×
×
 • Create New...