Jump to content

vormen

Uživatel
 • Content Count

  2,711
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

vormen last won the day on September 10 2020

vormen had the most liked content!

Community Reputation

442 Excellent

1 Follower

About vormen

 • Rank
  Veterán

Recent Profile Visitors

4,319 profile views
 1. Já jsem si vzpomněl, že jsem za poslední dva měsíce nesledoval polohu opěradla, tak jsem se podíval na rysku a byla jen o půl zubu za mou ryskou, ale třeba v létě si to lehlo mnohem rychleji a o víc. Nejvíc tomu vadí cukaní dopředu/dozadu, takže brzda plyn a to se teď v zimě moc nedá, takže možná tak.
 2. ať se zkusí někdo podivat do etky, jestli je tam už nějaká změna indexu, předpokládám, že by to nemělo dlouho trvat, ale kdo ví...
 3. Dnes využito, po nastoupení jsem nacákal na sklo s námrazou, nastartoval a šel jsem dolít kapalinu do ostřikovačů. Asi po 2 minutách čelní sklo naprosto bez námrazy, sice to nechápu, protože trysky vytváří na skle kužel, boční skla jsem musel škrábat. Teplota -1, takže za mě dobrá funkce na lehkou námrazu, rozhodně lepší než po ledu honit hned stěrače.
 4. oni už to vyřešili, ale díl má stejný kód jako ten vadný, takže servisák neví co mu přijde, dokud nebude mít rám jiný index, tak je blbost to nechat měnit
 5. Dnes jsem objevil v sekci Kamiq funkci nebo chybu o které jsem netušil. Pokud odemknete auto a nezapnete zapalování, jsou funkční ostřikovače bez spuštění stěračů, vyzkoušeno a je to tak. Nechtěl jsem kvůli tomu zakládat vlákno.
 6. ještě napiš, jestli máš na pátých dveřích sklo nebo ne, jsou dvě verze toho světla, tak se to bude možná lišit i montáží.
 7. Zrusit registraci, odstranit auto z uctu a je klid. Od te doby co jsem to udelal mam klid a navic jede infotainment (Swing) rychleji a spolehlive, tuk, tuk.
 8. str 46 v návodu, ten je ke stažení na stránkách. Jinak vytáhneš háčkem z nářadí tu plastovou mřížku pod mlhovkou, pak vyšroubuješ mlhovku a vytáhneš ji ven, žárovka vypadá jak H8.
 9. @csabac jenže on tím autem musel někam dojet, tudíž ve světle byl ohřátý vzduch a z něho se během těch 2 hodin sáňkování vysrážela vlhkost na nejchladnějším místě, tj. spodní okraj. Problém je, že na rozdíl od halogenu, se to vysušuje delší dobu. Já už jsem to na svým autě taky zahlídl, dokonce i na Toledu s halogenama jsem to míval. Pokud to není zlitý od vrchu dolů a není dole akvárko, tak to v servisu nikdo řešit nebude a týká se to všech značek, nejen Škodovky. Jiný je to s brzdovýma a mlhovkama, tam musí být sucho dycky.
 10. vormen

  Škoda SCALA

  ...To má ještě nějak extra zvedlý podvozek? Minimálně ta 2. fotka vypadá hodně vysoká... Zapomenutý podložky :D
 11. skuste porovnavat porovnatelne, tak Ok. Porovnej si cenu Fabie dnes a 15 let zpet v prepoctu na prumerny plat :)
 12. Jenže v době F2 na ni padlo cca 23 průměrných platů, kdežto dnes na Scalu padne asi 12. Dřív ta auta byla pořádně zaplacená, ale taky to bylo vidět, teď jsou prostě levnější a vidět je to taky :)
 13. Výhoda je to, když si budeš filtr měnit sám. Protože to řešení v krytu motoru je dost krkolomný ve srovnání s boxem vedle. Jinak na EVO jsem zvědav co do spolehlivosti, přece jen natáčecí lopatky turba, složitější ovládání ventilů a přitom stejný výkon :) je vidět, že se jedná jako vždy pouze o eko vo.eb.
 14. @jamescze tak pak dej určitě vědět jak to dopadlo, já se chystám do servisu až budu přezouvat na letní :)
 15. Už by měla být dostupná beta Sygic s podporou android auto.
×
×
 • Create New...