Jump to content

vormen

Uživatel
 • Content Count

  2,671
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

vormen last won the day on September 10

vormen had the most liked content!

Community Reputation

431 Excellent

1 Follower

About vormen

Recent Profile Visitors

4,114 profile views
 1. Nejde ani tak o lenost, ale o životnost toho ovladače zrcátek, na předchozím autě mně zůstalo kolečko ráno v ruce a když jsem viděl z čeho to je vyroběný, zapnul jsem to na podzim a vypl až na jaře, Scala má ten stejnej, zatím s tím denně točím a nebýt rekupera, tak to mám taky zapnutá trvale.
 2. první pokus bych udělal restart infotainmentu tj. podržet 10s zapínací tlačítko a pokud to nepomůže, tak obnovit nastavení do továrního nastavení, třeba po částech a jinak servis a přehrání a současná aktualizace na novější FW
 3. @Mirdako to je správná volba, já jsem měsíc používal Samsung a Android Auto a rád jsem se zaze přepl na Apple, to je jistota a jak píšeš, na výběr sposta aplikací a jestli bude výhledově Siri v češtině, tak není o čem.
 4. za 3 týdny jedu přezouvat, tak si teda domluvím výměnu. ten třmen se po zavření kapoty přitáhne a nekmitá, navíc jsou tam dva, věřím, že by se nemohlo nic stát, ale taky vím, že je to nebezpečný, tak to asi nechám udělt hned. akorát mám strach, aby nepoškrabali lak na kapotě, v tom místě by to hned kvetlo
 5. To su klidný, na funkci to nemá vliv, jinak už bych měnil, to by se musel vytrhnout 2x závit M6, aby to vyletělo. V tom závitu je akorát vůle, ale vyšroubovat se nemůže.
 6. je to tak, ty oka mají být czela pevně, už jsem to řešil a budou se měnit obě, ale nechám to udělat až příští rok u se sedadlem a příp. dalšíma hrůzama, které se do té doby objeví.
 7. @csabacno právě a to pak třeba ten oranžovej trojúhelník po chvilce jízdy zmizí ? nebo ti to jen psalo něco, ale bez výstražné kontrolky?
 8. když jsem to byl otřít otřít rukou, tak to právě nic neudšlalo, nenaběhlo. v návodu je psáno, že pokud to naskočí, má se auto vypnout a znovu nastartovat a když to přetrvává, mají se zkontrolovat žárovky v brzdovým světle, což asi neplatí pro top led.
 9. @boonno @csabac takže vám oběma už se objevila stejná hláška, že FA nevidí a oranžová kontrolka? v případě sněhu/deště? Ono je totiž blbý, že jakmile to jednou naskočí, tak už FA znovu nenaběhne ani v případě, že už zase "vidí" a je potřeba auto restartovat. Takže když se to stane hned na začátku cesty, třeba na dílničním přivaděči, je to docela blbý.
 10. díky za rychlou reakci, já už jsem právě zažil mnohem větší lijáky a nikdy nic.ještě dodám, že se teď stalo asi po 3km, teda se studeným motorem, u teplého se možná část tepla z chladiče dostává k radaru a je to míň náchylnější.
 11. Dnes při jízdě v dešti v obci, se rozsvítil oranžový trojúhelník a hláška, že front assist nemá výhled. Po chvilce jsem zastavil a na radaru kromě vody nic nebylo, tak jsem po něm akorát přejel rukou. Šel jsem nakoupit a následně po zapnutí zapalování ta hláška zase krátce problikla a z reproduktorů se ozvalo krátké nepříjemné lupnutí a dál už zase všechno fungovalo. Setkal se někdo s hláškou, že FA nemá výhled?
 12. já jsem měnil tenhle víkend při nájezdu 8500 a vynulovali jen olej, servis zůstal původní. za olej jsem dal 4300, kolik to stálo tebe?
 13. o tom táhle vím, to drčelo i na 1.2TSi, ale tohle se jako by rezonovala i kastla, uvidím odpoledne, ale tohle mě štve neskutečně a už vidím jak se v servisu nic neprojeví
 14. 1.0 70kw a dnes ráno po sešlápnutí plynu na podlahu rezonance, drnčení něčeho z interiéru, řekl bych, že to šlo z pod kapoty. Motor přirozeně duní a než se dostane do otáček, tak tam něco drnčí. V sobotu mně měnili olej, tak si to dává, do spojitosti s tím, ale kryt motorem a všechno v motoru se zdá stejný jako před tím, takže teď budu jezdit asi ještě pomaleji, abych se tomu jevu vyhl :D
 15. @Luboun 2x30km to by mělo být na dobíjení ok, navíc v tomhle počasí by to mělo vydržet i týdny stání. Snad so to už nebude opakovat.
×
×
 • Create New...