Přejít na obsah

Držák telefonu


Tragedie_v_JZD

Doporučené příspěvky

Tak jsem něco nafotil, ale nevím jakou to pro vás bude mít vypovídající hodnotu. V reálu to vypadá o mnoho líp, a kór s mobilem. Foceno tedy bez mobilu, logicky :)

 

Pouze pro info, jde tedy o standardní držák Brodit, který je přilepený k nějaké no-name základně s dvěma háčky pro zachycení na výdechu. Drží to tedy za ty dva háčky, ale opírá se to trochu na spodku o palubní desku.

 

Bál jsem se, že to bude jezdit do stran, skákat atd., ale nic z toho se neděje. Za prvé ty výdechy jdou u Rapidu docela z tuha otáčet a za druhé to i s vahou mobilu krásně drží na svém místě.

 

Pro mě důležité, že je to krásně po pravě ruce ihned za volantem, dobře na to vidím, dobře se mi mobil zandavá i vyndavá jednou rukou, nepřekáží mi to na skle ani na palubce, přesně to co jsem si přál.

 

PS: Prachu si nevšímejte, holt není čas uklízet :) A fotky se uploadem otočili, foceno bylo normálně na stojáka :)

 

post-93306-0-60950900-1434556748_thumb.j

post-93306-0-03752200-1434556755_thumb.j

post-93306-0-21544500-1434556757_thumb.j

post-93306-0-33646800-1434556762_thumb.j

post-93306-0-11993600-1434556766_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem zkoušel ten Brodit clip a taky se mi tam nevejde, takže asi s těžkým srdcem vezmu to G21... není mi ale jasný, jestli lze ten telefon přichytit i ze stran, když je na výšku. uchycení nahoře a dole je sice stabilnější, ale nedostanu tam nabíječku

Editováno: , autor: toldi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem zkoušel ten Brodit clip a taky se mi tam nevejde, takže asi s těžkým srdcem vezmu to G21... není mi ale jasný, jestli lze ten telefon přichytit i ze stran, když je na výšku. uchycení nahoře a dole je sice stabilnější, ale nedostanu tam nabíječku

 

??? ty čelisti jsou teleskopické, je to vidět snad na všech obrázcích...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Má někdo zkušenosti s tímto držákem? http://www.okay.cz/ci-195-strong-holder/ 

 

Tlak na telefon je relativně velký, tak jsem zvědav na zkušenosti. Drží na skle dobře? Děkuji.

 

 

Já jej mám asi rok a jiný bych už nechtěl. Oproti levným šuntům parádně drží, má slušné zpracování atd. Doporučuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsem si myslel taky. Ale telefon s tím nemá žádný problém. Mám automatickou klimu a telefon stále maká, jak má. Jak teplý vzduch jde v zimě z výdechů při nastavené klimě na 22° jsem nezkoumal... Telefon je teplý pouze pokud ho nabíjím. Že by byl více teplý v zimě než v létě, to nepociťuji.

Zítra vyfotím umístění držáku a mrknu i jak mám nasměrován proud vzduchu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepozoroval jsem. Je sice fakt, že po otočení klíčku se mi zapne rádio - hlasitost 6 - a na další zvuky se nesoustředím. Pokud by drnčel, tak bych to asi zaregistroval. Pokud by drnčel, tak by drnčela hlavně v dolní části opěra držáku o rámeček výdechů (vibrovala by). To by pak byl vidět otěr na rámečku výdechu nebo na opěře držáku, ale ty jsou, jak sem to teť kontroloval, po 2 letech nainstalování OK. A to jezdím i bez vloženého telefonu. Bez zatížení by se zdálo, že by měl držák vibrovat více, ale neděje se tak. Při instalaci jsem chtěl na rámeček výdechu v místě dotyku držáku nalepit tlumící fólii, ale doposud jsem to neudělal, jelikož už to považuji za zbytečnost.

Editováno: , autor: MiKy*
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...