Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

Prý obyčejný introš staré Fabky ... já jsem teď po zimě dával do pořádku svou Fabii 1 a jak jsem do ní po osmi měsících sedl z Rapida, tak je to jak nebe a dudy. Jako bych sedl do křesla k hostině z dřevěné židle v kuchyni.

 

 

:D tak leda ze by si opet zacal a treba rekne. Prestan kurit a muzes mi neco koupit na auto :D

 

Aby Ti ta Tvoje nezmrzla, jak přestaneš "kúriť"   :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aby to v robotě nebylo ještě horší  :kol-28:

 

Já si zase myslím že ta stovka nebo kolik stojí ta nejobyčejnější lékarnička je lepší než se s chráničema hádat... Protože:

pravidla:

1) Pomahač a chránič má vždycky pravdu a udělí pokutu

2) Když nemá pravdu, tak stejnak udělí pokutu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kupoval jsem v Bauhausu tuším za 150,- v takové té tmavomodré plátěné taštičce (Sheron výrobce), bo tu plastovou krabici bych fakt neměl kam dát, naprosto neskladné. Výměnným způsobem jsem to zkusil jednou, kdysi dávno a vyšlo to dráž, takže na to :kol-46:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lékarnička :D aha to sem taky myslím dostal.

 

Nezapomenu na technickou z motorkou mate lekarničku? No mám a ukažete otevřu kastlík usměju se na něj a že ji nemusím vytahovat. On se ptal proč. Říkám když ji vytáhnu tak už ji nedám zpět. :D Tak to zavřete. Protokol lékárnička ANO platná ANO. :D :D

Otočil se na patě, ale za odměnu mi to nastartujte, ten zvuk to bude mít úžasný. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...