Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

Takže jak jsem slíbil tak píši :)

Dneska ve 13:00 mi měli volat z O2 ohledně toho tarifu a do teď nikdo nevolal :D

Vodafone mi nabídl pro lidi do 26ti let (Aspire,Malta,Pawouk,Jozzi a další co zde zvyšují věkový průměr-prosím,dál nečtěte :D ) Mi nabídli za 494/měsíc BEZ SMLOUVY,10hod.volání zdarma do všech sítí,sms,internet 1,2Gb.

A u T-M mají teď akci za 499/měsíc neomezené volání,sms,internet 400Mb,ale je to podmíněno smlouvou na 2 roky+nové tel. číslo.

Já jsem zvolit T-M býť za cenu nového čísla :)

Galvi,stačí takto? :)

 

 

 

 

EDIT: název tarifu je->S námi síť nesíť bez dat

Editováno: , autor: Ondra16V
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo díky, no mě přijde celkem zajímavý ten Vodafone, i když taky žádný zázrak :kol-32:  T-M je pro mě k ničemu, 400 MB je pro mě hrozně málo, protože se přes telefon připojuji i na počítači v praci a to bych za 14 dni už nenačetl ani e-maily.

Jde vidět, že když se chce, tak se i snaží, no jak mě na*erou, tak asi zkusím ukecat ten komplet neomezený nejlépe do 500,-/ měsíc, klidně i se smlouvou ale se stávajícím číslem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ondro :D :D proc to nemuzu cist vsak mi je 22 roku ? Mlady synek.

Ja mam od vodafonu tarif bez smlouvy 100 min 50 sms a 150 MB dat. za 350 KC ,- a mam problem velky to provolat a pro esemeskovat. Data to uz je horsi.

Editováno: , autor: ASPIRE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Michale máš tam chybu :D tobě je 2x22roků :D :D 

No pro mě je na prvním místě to volání.Vím jak to chodí s některými zákazníky...případně něco když řešíš s firmou :) Sms nějaké napíšu,ale moc jich nebude a ten net pro mě není taky úplně to hlavní :) Doma jsem na wifině a když jsem mimo tak jen nakouknu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši,někdo nějakého tipa na nový telefon? :) V cenové relaci cca +-4000,- ;) Podmínkou je aby telefon měl diodu,protože jak jsem si loni kupoval tu moji Lumii tak jsem si bohužel nepřiplatil a teď při hledání balíku v autě když není světlo toho těžce lituju :D

Mě osobně třeba více vyhovuje systém Windows než Android :)

Kladné recenze a i paní u T-M mi ten telefon doporučovala :)

Případně jestli někdo neví nebo nemá nějakého tipa na konkurenci?  :kol-28:

Jo a nepospíchám na to,může se stát že třeba 2-3 měsíce budu ještě pokukovat bo přecejen ten současný mám cca rok :)

Co třeba toto? :)

 

 

 

 

https://www.alfa.cz/product.php?eid=10514500000000030VD

Editováno: , autor: Ondra16V
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...