Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

Děkuji za pozvání ale tohle asi ne :):D

 

Vědel že mi řekneš děkuji :D :D

 

Aspire > kdybym Ci pisał po śląsku to myślę żebyś niewiele wiedzial lub nic nie wiedział :D . Ja staram się pisać czystą polszczyzną abyś mógł to rozumieć :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pawouku :D :D :D

 

 

Jinak dneska jsem se fest divil :D Připadal jsem si jak ta největší socka :D

Jel jsem dneska pracovně přes Sedliště a ano-byl jsem kouknout k Jizbě a za dodávkou se opravdu pracuje  :kol-32: 2 menší valníky,malý bagřík a hromady bordelu :D

Ze Sedliště jsem jel do Pálkovic se zbožím s tím že už na firmě mi bylo řečeno že je to chlap který prostě neví co s prachama.

Vjíždím do Pálkovic,cosi robí na cestě tak mu volám a po dlouhém vyzvánění mi to zvedl a říká je musím projet celé Pálkovice a volně na to naváže část Myslík.Říkám OK :D

Prý "pojedete stále do kopce a na horizontu bude vlevo kostelík a vy se dáte doprava do kopce a asi po 800m vpravo uvidíte velkou stavbu a to je ono" :D

Vjížděl jsem do Myslíku a vlevo pod lesem vidím stavbu jak cyp! :D

Na první fotce Sedliště

Na druhé příjezd k "chudáčkovi" :D 

Na třetí přímo vjezd k "chudáčkovi" :D 

Na čtvrté budoucí vířivka pro 16 lidí :D

Na páté fotce vidíte že je dům stavěný do kruhu,uprostřed bude zimní zahrada a příští rok 2hé patro pro 2 dcery které má na vdávání :D (Že bych se přiženil?)  :kol-46:  :kol-46:  :D 

A na šesté fotce vidíte vinný sklípek :D :D 

No prostě stavba jak cyp :D 

 

 

 

 

post-90342-0-00236600-1438707280_thumb.j

post-90342-0-66765800-1438707284_thumb.j

post-90342-0-18989300-1438707293_thumb.j

post-90342-0-11801200-1438707337_thumb.j

post-90342-0-77980600-1438707366_thumb.j

post-90342-0-65046300-1438707449_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pawouku :D :D :D

 

 

Jinak dneska jsem se fest divil :D Připadal jsem si jak ta největší socka :D

Jel jsem dneska pracovně přes Sedliště a ano-byl jsem kouknout k Jizbě a za dodávkou se opravdu pracuje  :kol-32: 2 menší valníky,malý bagřík a hromady bordelu :D

Ze Sedliště jsem jel do Pálkovic se zbožím s tím že už na firmě mi bylo řečeno že je to chlap který prostě neví co s prachama.

Vjíždím do Pálkovic,cosi robí na cestě tak mu volám a po dlouhém vyzvánění mi to zvedl a říká je musím projet celé Pálkovice a volně na to naváže část Myslík.Říkám OK :D

Prý "pojedete stále do kopce a na horizontu bude vlevo kostelík a vy se dáte doprava do kopce a asi po 800m vpravo uvidíte velkou stavbu a to je ono" :D

Vjížděl jsem do Myslíku a vlevo pod lesem vidím stavbu jak cyp! :D

Na první fotce Sedliště

Na druhé příjezd k "chudáčkovi" :D

Na třetí přímo vjezd k "chudáčkovi" :D

Na čtvrté budoucí vířivka pro 16 lidí :D

Na páté fotce vidíte že je dům stavěný do kruhu,uprostřed bude zimní zahrada a příští rok 2hé patro pro 2 dcery které má na vdávání :D (Že bych se přiženil?)  :kol-46:  :kol-46:   :D

A na šesté fotce vidíte vinný sklípek :D :D

No prostě stavba jak cyp :D

 

Ahoj.

Máš take same dobrodružstvi jak má teta . Ona skoro vždy vytahně nějakého muže . Ona už ma vice než 75 let. Ona mi řikala že jeden chlap ji pozval na XXX . A ona mu řekla pár vulgarni větů a pošla se. Chlap se sam vbil  v země :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...