Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

Ondro ano cibule bylo dost.

Jirko jo tak :D to caprio je moji a uz to tam ma dlouho a moc to nechce. Jinak u nas se hlavne pije ty sirupy a jupi a moštenický sirup ten je taky moc dobry. Ja ty stavy mam rad vic nez nejake mineralky a jine podobne napoje.

Jen by me zajimalo kaj to zas robis ? V jakem napojaku ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ondro: Jupí 3l za 89,90 a máme pomeranč, citron, lesní směs jahoda a malina no a Caprio tuším že kolem dvacky a to tam je malina, jahoda, cola a pomeranč  :kol-28:  Ale ty Capria se tolik neberou, zato ty Jupíky, to abych tam u nic byl pořád, protože to lidi berou jak zbláznění  :kol-32:

 

Michale, no ve volném čase chodím ještě pracovat do Globusu, bo tady je svět ještě v pořádku  :kol-28:  Dělám tam od výkupu lahví až po doplňování piva  :D

Editováno: , autor: Galvi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D Třeba včera jsem slavil jeden docela velký pracovní úspěch, dokázal jsem doplnit ledničku bez toho aby mi to někdo vybral a byla tak až do zavíračky hezky naskládaná a vše zarovnáno v řadě za sebou... Trochu toho perfekcionismu, protože jsem z toho chytal nerva pokaždé když jsem šel kolem  :kol-28:

post-35598-0-04086700-1443252769_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...