Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

A fiha kdybych vedel ze se tam stavite tak bych se tam taky stavil na maly pokec. Jsem chtel dnes na hriby ale ta mlha me tu odradila. Tak bych se alespon projel.

Karlos vybava pekna :kol-47: a neni to zbytecne porad vozit ? Jinak s tim pytlikem si nezapomen udelat svoji selfie :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to mi říkejte, mlha byla od nás až do Těšína, oči až na skle a stejně jsem prd viděl. Občas jsem se snažil, když mě předjel nějaký ostřílený místní osmdesátkou ho držet, ale nebylo to na moje nervy, takže jsem zase zvolnil na 50.

 

Jinak dal bych vědět Michale, ale bohužel my nejeli na plán, prošli tržnici, něco pokoupili, stavili se v Biedronce, koupit malému plínky, bo je tam měly v akci za good cenu, no apk jsme se rozhodli, že ještě mrkneme k Bielsko Bielej do toho obchodního centra (byli jsme tam přelom jara-léta v Merilnovi), tak jsme se chtěli podívat do toho obchoďáku vedle A.... něco, už si ten název nepamatuji a teprve od tama jsem frčeli zpět na jídlo do sedliště ... a ani pak jsme nejeli rovnou domů, z Olmika jsme to nebrali domů na Mohelnici, ale protáhli to Prostějov, zde ještě zastávka, pak zadem na Boskovice okolo Plumlovské přehrady ... no domů jsme přijeli 17:55 :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martine to jste si udelali pekny vylet :kol-47: .

Ondro kdyby si udelal jen fotku te mlhy vyslo by to nastejno :D bylo by stejne prd videt :D Nerad jezdim v takovem pocasi jako je mlha a dest.

Jinak nechtel bych cekat na nove auto a pak zjistit ze mi ho nejaky cu..k co jel rychle rozmlatil :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...