Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

jsem musel též poladit tu svoji veteránku ... v pátek to byl ten brzdový spínač, jak jsem už vzpomínal a v sobotu konečně došlo na tu výměnu (již hoooodně dlouho zakoupeného) teplotního čidla ... bylo prostě nějaké opožděné, občas mu (nepravidelně) trvalo i třeba 10km, než se mi ručička líně dostala do kolmé polohy. Pokud jsem jí tam chtěl ihned, stačilo udělat restart jak u PC  :kol-46:  a vylítla hned. Ovšem zvláštní, na spotřebu ani start to vliv nemělo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no horší jak sklep to nebude, bo ten jsem začal vyklízet, když jsem ještě netušil, že mi jiná garáž klapne a musel bych "garáž" dostat do sklepa ... to jsem se s fábulí, se sklopenými zadními sedačkami otočil 2x ve sběrném dvoře :kol-46:  ... nechápu, kolik jsem toho za ty roky nastřádal :kol-28: . No jsem zvědavý, co najdu v garáži :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...