Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

Jo v te Kurvine to tam maji fajn, ale banda co z rachoty dost casto jezdi do Ostravy. Nevim proc asi tam davaji neco navic nez v KA. Bo v KA di daji jen stravenku ted nevim za kolik ale je to kolem 50-60 KC a proplati jizdu za autobus plne jizdne a za auto je to nejaky pausal 50 KC. A pred odberem ti daji nazrat rohliku s cajem a po odberu si muzes dat kavu. Ale v Ostrave nevim jak to maji jsem nejak nezjistoval. A v HA ti daji akorat stravenku. Ale samo ze to je vse za bezplatny odber. Jinak nic. Jen prachy.

V karvine ti daji stravenku za 50,- a cesta autem je dle km. Mi davaji 46,-.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tak ja to taky delam proto ze mam za to den volna :D a nemusim do rachoty. Uz  ma za sebou pres kolem 60 odberu jen za krev na desticky a plazmu nechodim. Co mas za nulu ja mam 0+ a ta neni moc v kurzu :(

to jsme kousek od sebe, mám 57 odběrů a též 0 RH+ :kol-47: . Jinak v transfúzce ve Svitavách, je to nemlich stejné, čaj s rohlíkem, gastrotúrka za 60,- a pak káva a oplatek. Jízdné v ceně autobusu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja chtel nejake boty a vyber nic moc. A obleceni to jsem jen tak okukoval a ze by si clovek nejak mohl vybrat s vice vzoru tak to taky bylo blede. A byl jsem tam asi tak pred mesicem. Ale je pravda ze tam jeste meli dost zimnich veci. Mozna ze uz budou naskladnovat prave ty letni veci a bude lepsi vyber. Ale mi se prave dobre nakupuje v zime na leto a opacne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...