Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

Malta: koukam že lednicku máme stejně vybavenou :D :D krom zimy a světla tam mám taky h.... :D

Jinak vás zdravím opět s teplárny ještě 2 h a jdu do pryč :D

no a to máme od minulého týdne novou větší, aby tam bylo větší prázdno a zima :kol-46:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Biomasu...Štěpku (drcené dřevo) osobně si myslím že nebýt dotací už to nejede. Vzhledem k tomu , že je tam velka turbína tak se na tom kotli preferuje ne výroba tepla ale jen elektrika, takže že se valí z chladičů teplo do nebe místo do trubek je opravdu ekologicky kotel. Ale já jako pouhý chudý zaměstnanec s tím neudelam nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Patrik- :p:D

Martin- a koupili jste si raději aspoň 2?Jako jeden zdejší člen fóra do foroty?  :smich:

ne, tu menší hodila polovic na fejsu jako inzerát a včera si pro ni byla jedna mladá rodinka s malým dítětem, co byla od listopadu bez ledničky ... zase tak velký byt nemáme, stačilo to když byly puštěné obě, než byl čas odmrazit tu starou a v kuchyni nebylo k hnutí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Biomasu...Štěpku (drcené dřevo) osobně si myslím že nebýt dotací už to nejede. Vzhledem k tomu , že je tam velka turbína tak se na tom kotli preferuje ne výroba tepla ale jen elektrika, takže že se valí z chladičů teplo do nebe místo do trubek je opravdu ekologicky kotel. Ale já jako pouhý chudý zaměstnanec s tím neudelam nic.

 

A jinak jedete na jaké palivo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...