Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

Tesla je na baterky, to taky ne.. Mě nikdy autíčka na baterky moc nefungovaly.. (nehledě na to, že nejbližší doporučené nabíjecí místo mám ve Vídni)   :kol-28:

 

Taky přeji krásné velikonoce  ;)

 

U mě to bylo jednoduché, ráno jsem se pustil do pletení pomlázky, k tomu jsem dostal frťana, aby to šlo líp, pak jsem zapil tu pomlázku, pak jsem to vzal po rodině, všude jsem si vykoledoval jen další panáky a ted už nic nedělám, bo mám trochu zamotaný svět, co ty?

Editováno: , autor: Galvi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ni fiha ty si to pletes sam ? Toz dobry.

 

No ja to mel jednoduche vcera 0:30 jsem tu zmlatil celou navstevu a postrikal vonavkami. No a dnes se uz jen lecim bo toho alkoholu bylo na tenhle vikend trocho moc. Takze jsem nevytahl paty z bytu a jen odpocivam a pomalu doziram zasoby co tu zbyly :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo pletu, chodím (teda přiznám se...) jezdím na pruty. To je základ  :kol-28:

 

Jako že o půl jedná už si byl na ně nachystaný  :D  To je dobrý nápad, no asi to doma taky příště probudím a zliju hned ráno  :D

 

No já dostal zásobu jídla až dneska a kurňa už nemůžu ani mazance ani beránky, ani buchty, ani řízky ani chlebíčky ani vidět  :D  Takže dnes se už jen budu flákat a zítra ráno pojedu zase robit.

post-35598-0-71358600-1428332780_thumb.j

Editováno: , autor: Galvi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak karabac jsem mel doma a dcera si vzpomnela ze jsou velikonoce uz prave po te pulnoci a bo tu jeste byla ta navsteva tak jsem tu udelal na ne hon. A jeste k tomu dcera od nekud pritahla nejaky navod jak se branit kolednikum a ten to byl ze jak je nekdo bude koledovat tak maji mit pripravenou petku s vodou a lit to po kolednicich na obranu tak nez jsem vsechny tech 5 zenskych zmlatil tak jsem mel mokre zada ze jsem si pripadal kdo koho teda koleduje :D

Editováno: , autor: ASPIRE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no my byli včera u tchýně a u švagrovky v Brně, tak říkám, že v pondělí už k vám nejedu, tož to vezmu dnes. No a ušvagrovky se to nakonec protáhlo, takže jsem jí vyšlahal ještě jednúc v 0:15, šak co, pondělí už bylo :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo dnes měly taky některé baby blbé nápady, mě polévat.. Jenže se bály přiblížit, protože by dostaly  :kol-28:

S tím karabáčem jsou tady u nás ženské vychcané, a prej to neplatí, pokud to má někdo koupené, takže si pletu svoji a mají po výmluvách  :D . 

 

Malta: Správně si udělal, tak na ně  :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to u nas neplati nejake vymluvy :D Bych je stejne zmlatil cim koliv :D Kdysi jsem chodil s varechou takovou obrovskou sama stuha no proste krasa ale pak se nejak zahadne ztratila a bylo po ptakach, tak zase jedu v karabacich. Si vzpominam ze jeste jednou nebo dvakrat jsem mel i jalovec a to byl vzdy mazec bo to i fajne pichalo :D

Ale vsak co kdyz je to jeden krat za rok povoleno tak proc ne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inntel: chudáku :( To zamrzí... :( 

 

 

Něco podobného znám->3 roky z5 nám otrávili ovčáka... :( Teda tu starší abych byl přesný,ta druhá (v té době ještě štěně) to naštěstí neměla.Mamčina spolužačka je veterinářka a říkala že musela mít cizí předmět v těle.Takže jsme jí ráno našli v garáži...  :kol-26:

 

Tu kurvu co to udělala bych popravil,nějaká kurva zasraná... :( 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...