Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

Filip....palkovicke hurky supa:)))) na janackovem chodnicku u kaple mame chatu a je to tam super:)

Jj jsou supr jezdím tam od Chlebovic jak vede cesta do Palkovic tak od kaple nahoru takovou lesni je táhlá až nahoru parádní. A zpět po turistické modré takový sešup v celku až na Olešnou. Ale dneska to bylo drahé no :(.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

též jsem jim to prvně přál, to když nepostoupila Kometa a vzhedem k tomu, že Kýhos Litvínov dřív trénoval, ... ale zase když takhle vstali z mrtvých ... tak by si to kluci ocelářští zachránili ...  a titul by zůstal na Moravě :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na fábině mi první vydržely taky nějakých 120t km. No a když to tak počítám, tak pak vyměněné Zimmermany 15t km zvlnily se, reklamované dalších 15t km taky zvlněné, to jsme na nějakých 150t km, kdy jsem nasazoval Feroda a ty tam jsou doteď, tzn. mám na nich 150t km a kotouče měřeny před technickou (měsíc a půl zpět) měly ještě 20,5mm :kol-31:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...