Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

No ale jsem zvedav na dalsi sraz kolik se nas opet sejde bo mi pripada ze nas bude jeste vice nez ted. Bo ten dnesni takovy jsem jeste nezazil v takovem poctu.

Jinak se chci zeptat ci to byla ta cerna fabie 1 polozena dost nizko?. Bo jsem ji tu na foru nikde nevidel :D

post-51417-0-32862600-1430073648_thumb.j

Editováno: , autor: ASPIRE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inntel u kakacek je moje lestici misto :D a mycku jezdim jen na tixexpres.

Ondro ty si taky malir ? :D

Pepane umyt auto je to jak si to delal berusce co mela rada jak si jeste mel cas :D

Pred chvili jsem se dival na meteo radar a blizi se tu prehanka tak nam tu trochu sprchne a alespon se nebude prasit :D

 

Tak určitěěěěě :D 

Ondro: To vis, nekdo delat musi :-P. Ale co je lepsi, ted az do dalsiho pondeli budu mit volnicko :-).

Hajzle :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale jsem zvedav na dalsi sraz kolik se nas opet sejde bo mi pripada ze nas bude jeste vice nez ted. Bo ten dnesni takovy jsem jeste nezazil v takovem poctu.

Jinak se chci zeptat ci to byla ta cerna fabie 1 polozena dost nizko?. Bo jsem ji tu na foru nikde nevidel :D

Jo todle se k nikomu nehlasilo, teda alespin se nenahlasil :D jinak na fotky pamatuju, zapnu komp a valim na to :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vy jste ještě řádili, co jsem odjel, koukám - chudák Pawouk a jeho 4 hodinová cesta domů :D

 

Tak dlouho to netrvalo a kdyby nebylo cestou asi milion oprav a rekonstrukcí na všech dálnicích a rychlostkách, po kterých jsem jel, tak by to šlo i rychleji. :kol-28:

 

post-32075-0-78010600-1430145916_thumb.jpost-32075-0-22685800-1430145918_thumb.jpost-32075-0-32577200-1430145919_thumb.jpost-32075-0-57855100-1430145920_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...