Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

Tak prý můžu dostat pokutu 1000,-  za to že jsem neodvezl jednu zásilky do stavebnin (2 euro palety a na té jedné byly profily dlouhé cca 5 metrů)

Pan z dispečinku (po našimu dispečingu :D ) toho asi moc nevezl protože jsem měl na jedné straně eurku pak byla mezera a pak atyp a on mi tvrdil že se tam ta paleta vleze  :kol-25:  :kol-44:

Takže nasrat  :kol-46::D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jožko, krásné fotky :kol-47: , jinak náš Seba má 73cm, bude to čára. Dotaz, já to zkoušel kdysi, ještě jsem pořádně nevěděl jak ten pás patří, ale máš prosím vyzkoušené, jestli jde vajco zapnout na prostřední sedačce, mně to tehdy nešlo, byl krátký pás ... tak jen pro jistotu se ptám, jestli jsi to nezkoušel?

takže dá se zapnout, ale je to opravdu brutálně na max našponované, už nepovolí ani o milimetr, takže ani nemusí při případném prudkém brždění zasekávat, bo nemá co

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a ze si nam zdelil v kolik mame prijet :kol-26:  jinak ten bramborak s tou cibuli opecenou mi vubec ale vubec nejel. A pizzy nejim tak chut si mi neudelal :D A to parkoviste to je teda brutal by me zajimalo jestli do mesice to bude uz pryc.

Jsem si dnes byl zaplavat v OVE a zaradit na toboganu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jirko placek po našimu byl dobrý ale 41ka nemá konkurenci  :kol-28: Ta pizza je jen jedna ale 2x focená :D ale teď ji vytáhnu k telce,bral jsme jí domů :p  :kol-28: Ale hned jak se k ní dostanu tak dám vědět jaká byla :D

Michal dělá chybu :D No pokud si nepohnou tak nevím kde budeme stát :( 

Kde si byl?Na Čapkárně? :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasan spokojenost. Ale zitra me ceka dilema moja zena potrebuje akutne novy mobil cena kolem 4000,- fotak kolem 8 mpx a barva bila. A dalsi at umi telefonovat a hlavne psta sms. Internet v nem pouzivat nikdy nebude. Jsem zvedav co si vybere zas ji budu neco doporucovat a pak si opet koupi nejakeho smejda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JO tak ta pizza vypadala jinak, ale už nevypadá  :D

 

Michale, na sarezu v Porubě jsem chodil i ja jak jsem tam bydlel a bylo to tam fajn i tobogan super, jen jsem chodil až na večerní, to to bylo tuším od 20h nebo od kdy a stálo to polovinu, tam jsem byl furt a pak na čokoládu do automatu, ta byla taky super  :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...