Přejít na obsah

Zvysenie vykonu - skusenosti, postrehy


tapert

Doporučené příspěvky

Box se nemůže srovnávat s úpravou softu... Jediné změna je ta, že vůz jede lépe z nižších otáček proti sériovému nastavení, ve vyšších otáčkách se žádná výraznější změna proti sérii nekoná. Úprava softu je znát ve všech otáčkách, lepší zrychlení, pružnost, maximální rychlost, při stejné spotřebě.

Obě výše zmíněné úpravy vyzkoušeny, žádné vyprávění od kluků!!! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to som chcel pocut, sedi vec! Len hned padne otazka kedze hovorime uz o uprave softu. Pises ze je citiet upravu softu vo vsetkych otackach znamena ze vytazit turbo na maximum? Prezije to u tej 1.2 tsi? Videl som na eBay ze nejaka nemecka firma robi upravu softu z tych 86 koni az na 130 a dava zaruku na motor a prevodovku. Je to realne az takto upravit jednotku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

davat zaruku na motor a prevodovku je po takovy uprave trosku nerozum ale jinak proc ne :D ty firmy doufaj ze se proste nic nestane ze s tim ten clovek nebude jezdit jak idiot

 

jednotka pujde upravit  klidne na 150 koni akorat ti po 2000km vylitne nejakej kus zpodkapoty

Editováno: , autor: oneb1t
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

700€ tusim ze pytaju za tu upravu, to je vela...

Ale sak na to je ta uprava aby clovek neodolal a bude jazdit jak idiot :)

No dobre, kedze sa vyznas tak odporuc naozaj serioznu firmu co to robi, nie taku ktora mi akoze nacipuje a budem citiet vykon len v nizkych otackach ked sa budem pohynat na semafore a potom nic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud mas 63kW tak si nech flashnout na 77kW to tu dela treba ferda25 z lidi na forku :)

 

pokud chces vic tak to nabizi treba http://www.chiptuning.cz/clanek/seznam-clanku/chiptuning/chiptuning-motoru-1-2-tsi

a zaroven i odbrzdeni a tim nechci delat reklamu proste jsou prvni co jsem vygooglil :)

Editováno: , autor: oneb1t
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bol som sa na zvysenie informovat v "top" firme profituning, avsak obrovske sklamanie z pristupu technikov, otocil som sa na pate, katastrofa. Tak ci niekto nevie poradit inu firmu s dobrymi referenciami.

Toto vyzera byt zaujimave, mozno keby sme isli dvaja dostaneme zlavu :)http://www.chiptuning.cz/detail/Osobn%C3%AD%20automobil/skoda-rapid-rapid-1-2-tsi-63kw

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po zkusenostech s 1.2TSI 63kw ve Fabii, bych nedoporucoval, jakekoli upravy motoru (pouze muj nazor). Jinak od Powertecu si zde na foru Milstas nechal delat prostredni upravu a ve finale podle grafu to je verze Maximum.

Ja osobne ve finale zvolil od Motorpowera upravu a zkusenost je takova, ze po 26.000km je vse v poradku - motor 1.6TDi.

Editováno: , autor: Jakub84138
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže motor ve FABII II není zas tak úplně to samé jako v RAPIDu, nelze srovnávat problémové r.v.2009 (příp.2010) .... a 2013 (2014,2015..). Možná budeš oponovat, že ten třetí motor by už měl být takřka stejný jako v RAPIDu, ale to nemusí vůbec být pravda. V jiném autě se může stejný motor chovat jinak a zatím tomu vše nasvědčuje, RAPIDům se podobné problémy zatím vyhýbají. Ale to jsme už hodně OT, od toho tu jsou témata o rozvodech v TSI v sekci Fabia a Rapid a tady bych to zbytečně nepitval ......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě bych powerbox určitě nedaval, jednou jsem rozebíral power box od docela známé firmy který se připojoval na rozváděcí lištu paliva. To už mi přišlo divné a nebylo uvnitř, obyčejný odpor který dával jednotce nižší hodnoty tlaku paliva. Cena powerboxu cca 7000,-.

Já mám úpravu softu a maximální spokojenost už 140000km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...