Jump to content

24 topics in this forum

1. Jaký zvolit motor? 1 2 3 4 5

• 110 replies
    • 34,533 views
    • 0 replies
    • 5,612 views
    • 5 replies
    • 583 views
    • 4 replies
    • 604 views
    • 51 replies
    • 12,779 views
    • 27 replies
    • 8,668 views
    • 6 replies
    • 1,281 views
    • 1 reply
    • 1,082 views
    • 3 replies
    • 1,310 views
  2. Řazení zpátečky 1 2

• 47 replies
    • 21,813 views
    • 40 replies
    • 8,839 views
  3. Přísady do benzínu 1 2 3

• 66 replies
    • 17,502 views
    • 2 replies
    • 1,595 views
    • 3 replies
    • 3,731 views
    • 52 replies
    • 21,222 views
  4. TSI na E85

• 0 replies
    • 4,722 views
    • 6 replies
    • 10,774 views
    • 135 replies
    • 35,710 views
    • 7 replies
    • 4,133 views
    • 2 replies
    • 14,819 views
    • 2 replies
    • 3,814 views
    • 7 replies
    • 7,139 views
    • 14 replies
    • 8,862 views
    • 0 replies
    • 6,346 views

• Aktuální příspěvky

• Skus vymeniť žiarovku. U mňa sa to správalo rovnako . Prečistil som všetky kontakty a žiarovka svietila a potom zasa nie a zas áno. Vlákno žiarovky alebo uchytenie vlákna žiarovky malo zlý kontakt. Po výmene žiarovky už problémy neboli. 
    • kdo touží po krytce plusového pólu, doporučuji koupit na Ali toto, dnes mi došlo (snad bez koronavirů)  
    • Jak není nejhorší? A co ta gilotina vzadu? Jednak zakrývá brzdové světlo a homologaci do provozu by tomu nesmyslu nikdo s mozkem nedal.
    • překvapilo mě že u mého S III FL (L@K) je tato funkce, tedy automatická aktivace výhřevu volantu podle venkovní teploty, aktivní, přitom položka v Infotanmentu pro zapnutí a vypnutí chybí,   zjistil jsem to náhodou, zapínám vždy vyhřívání sedačky řidiče a měl jsem zapnuté i spárování výhřevu volantu se sedačkou, když jsem toto spárování vypnul a jednou zapomněl zapnout výhřev sedadla, volant hřál, ikona v Columbusu ukazovala že je výhřev aktivní, konzultoval jsem s ferdou, ke kterému teprve plánuji cestu a byl také překvapen
    • doplním výše uvedené, asistent rozjedu do kopce , může mít i vozidlo s DSG  je tam pro případ že někdo nechce používat autohold, což mi právě říkal prodejce, že ho u předváděček nepoužívá, protože autem denně několikrát vyjíždí ven a zajíždí na autosalón, užkámi dvěřmi v nepříjemném úhlu nebo do parkovacího domu, která mají, kde se špatně najíždí a autohold je poměrně dost ucukaný, pokud potřebuje někam pomalu najíždět a to opakovaně vpřed, vzad, vpřed, nehledě ně to že vcelku dost dlouhou prodlevu než pustí při úplně pomalé potřebě popojíždět
  • Create New...