Přejít na obsah

shanim najezdy


kodemi.:R

Doporučené příspěvky

pohoda diky,udrží to?  :D

jako co ?????,

byl na tom Transporter, prázdná váha 2,5tuny plus tak 800 kg nákladu vybavení na cestu a dovolenou.

jenom abych na to nenajel předkem a neruplo to :smich::unsure: , ale na mimoni jsem videl jednu fabii stat na spešl najezdech jako u škodovky ale menší :t tak hledam kde je sehnal ale asi přide to že si je budu muset udělat. Jen si musim u skodovky to pořadně prohlednout :):D

Editováno: , autor: kodemi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k čemu to chceš???

nechci to psat na foru,kdyztak na icq jesi chces,hodime rec :t reknu to takhle,.. kupuju si veci dopredu na sveho milacka :D-_-B)

jestli to chceš použít jako on tak to je naprosto zbytečný... navíc než pojedeš na sraz tak to bude uplně out... kolik ti je???

jestli chceš jako místo zvedáku třeba na výměnu oleje tak fajn nic proti tomu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k čemu to chceš???

nechci to psat na foru,kdyztak na icq jesi chces,hodime rec :t reknu to takhle,.. kupuju si veci dopredu na sveho milacka :D-_-B)

jestli to chceš použít jako on tak to je naprosto zbytečný... navíc než pojedeš na sraz tak to bude uplně out... kolik ti je???

jestli chceš jako místo zvedáku třeba na výměnu oleje tak fajn nic proti tomu...

oboji,spis k tomu druhemu se priklanim vic,uz vidim jak ve fabii taham nekde najezdy a dalsi klumpy na prespani .. + kam to dat ze kdzy mas plnej kufr muziky :D 15 let,.. Zabouchlej do fabie jako drn!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za 3 roky budeš koukat po něčem uplně jiným... bude se ti líbit uplně jiný auto a za 3 roky se může všechno změnit...

na tunění auta a šetření peněz kašli... užij si dětství a tak... nebo prostě si najdi něco na čem můžeš jezdit ne??? udělej si řidičák... jinak nebudeš umět jezdit... já jsem od 14 jezdil po vsi na motorce a od 15 řidičák a už jsem upravoval simsona... jiný trysky 12 výbrusů tím zvětšení obsahu na 60ccm přetryskování karburátoru... rychlou rozetu... nakopal jsem prdel 125... ale jen do rychlosti 80... víc to nejelo... jo a to byl skůtr... dal jsem dopředu masku z streetfigtra s dvojčočkou v čirý optice do zadu kufr s brzdovkou upravil jsem blatníček... závodní široký gumy... na plechy píča plech hliníkovej... jiné blikny... do nich strobáče... to byl tuning... to byly časy... v 15...

Jo sorry za OT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jsem tam měl ještě jinej vzduch. filtr, alarm na dálku a lil jsem do toho 100 okt benzín...

pak se mi uvolnila sejgrovka na pístním čepu a škrtla o kanál... a jak ta vložka byla po těch výbrusech tenká tak praskla a celej motor šel do kelu... takže se tam nechala vyfrézovat vetší díra mezi karterama a vložila se tam vložka na 70ccm udělaly se jinak převody a lítal 100 po rovině... ale už to nebylo ono... mám ho pořád... už 3 roky nebyl nastartovanej...

jo a krásnej sportovní výfuk!!! rindinding

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pohoda,ne fabii hodlam kupovat (rodice me mam to domluvene -_- ) v 2008,neco dotahnout z nemec,pocitam juniora nebo classicka mozna i eleganci ale stim nepocitam ;) a budu si hrat ,.. casu budu mit dost na to,predelani motoru,interieru,exterieru.Jezidt uz umim nejen na motorce ale i v aute..Rodice mi nedelaj zabrany tak si budu delat pak vse sam na auti ,.. Zatim stradam a kupuju si veci ,.. do konce roku chystam koupit RS sedacky :D RS znaky nekdy ted az dotahnu par stovek z par praci mensich ,.. Ja o fabii stojim hodne

V ledu,unoru 2008 :D

Editováno: , autor: kodemi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pohoda,ne fabii hodlam kupovat (rodice me mam to domluvene -_- ) v 2008,neco dotahnout z nemec,pocitam juniora nebo classicka mozna i eleganci ale stim nepocitam ;) a budu si hrat ,.. casu budu mit dost na to,predelani motoru,interieru,exterieru.Jezidt uz umim nejen na motorce ale i v aute..Rodice mi nedelaj zabrany tak si budu delat pak vse sam na auti ,.. Zatim stradam a kupuju si veci ,.. do konce roku chystam koupit RS sedacky :D RS znaky nekdy ted az dotahnu par stovek z par praci mensich ,.. Ja o fabii stojim hodne

V ledu,unoru 2008 :D

dobře no... jak myslíš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

štve me jedna vec, ze to nikdy nebude lepsi jak (obrazek) pac stim budu jezdit leto-zima :( takze se to nemuze prehnat ale z interierem si pohraju a i z exterierem.Motor? ten taky :D

eidt:kor nechat jako ta fabie axon tuning nekde nechat stat u kramu,lidi jsou svine ... objednou ti to klicem,neco utrhnout,prokopnou dvere viz savanovo fabie :angry::angry:

Editováno: , autor: kodemi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...