Přejít na obsah

shanim najezdy


kodemi.:R

Doporučené příspěvky

nastevuju hodne webu,mam i seznam  ;)

vypadá zajímavě...

si nechám otevřený a pak to prostuduji...

moje nejoblíbenější stránky jsou

http://www.autotuning.cz/

http://www.tuningy.com/

http://www.tuning.cz/

http://www.tuningcup.cz/

nejsou vecinou cesky ale zajimavé shopy a tak,chtel bych jednou se projet na tom polaginu na skolasmyku.cz -_- byl tam muj tata z kamionem a namrd!! je to hned to prvni,Kamiony na polygonu (11.2.2006)

neměl by to spíš vyzkoušet s návěsem???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to???

nevím-asi šla nějak do kelu elektrika a do toho se mi moc nechtělo. a hlavně byl na obzoru nový stroj....Honda XL 200R ;)

tak to vůbec netušim co to je... aly typuju že nějaká silnice...

ne, ne-enduro-docela stařičký, ale s motokrosovejma pláštěma, řetězem a rozetou.

tak kromě těch motokrosovejch pláštů stejný jako ten mustang...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nastevuju hodne webu,mam i seznam  ;)

vypadá zajímavě...

si nechám otevřený a pak to prostuduji...

moje nejoblíbenější stránky jsou

http://www.autotuning.cz/

http://www.tuningy.com/

http://www.tuning.cz/

http://www.tuningcup.cz/

nejsou vecinou cesky ale zajimavé shopy a tak,chtel bych jednou se projet na tom polaginu na skolasmyku.cz -_- byl tam muj tata z kamionem a namrd!! je to hned to prvni,Kamiony na polygonu (11.2.2006)

neměl by to spíš vyzkoušet s návěsem???

no melo se ale tady vecinou u tyhle firmy tahaj jen sklo do evropy takze to mel uz nalozeny a stat se neco tomu sklu tak je maler ,.. ale mohl nekdo vzit prazdej tam no

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bylo by nekdy dobry (treba za par let) jet se tam podivat :D proc za par let? Az budu mit papiry!!! chci taky!! -_--_- kdyz bude vic lidi bude to levnejsi,viz cenik

mi si to zkoušíme na letištích v zimě...

tady kousek od nás je letiště a tam jezdíme... s ibou jsem tam teda nebyl... protože si člověk loni užil zimu až až a na normálních silnicích...

ba ne byl ale byl tam hlubokej sních a stálo to za hovno a málem jsem se tam zahrabal... myslel jsem že nasadim řetězi...

ale s feldou jsem tam blbnul až až... jednou jsem si musel dát pauzu protože se mi udělalo spatně od zaludku... ale je fakt ze se tam clovek naucil spoustu fíglů... cvicil jsem vyhýbací manevr a tak... ale i takový kraviny jako obrat alias simír... a tak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bylo by nekdy dobry (treba za par let) jet se tam podivat  :D  proc za par let? Az budu mit papiry!!! chci taky!!  -_-  -_-  kdyz bude vic lidi bude to levnejsi,viz cenik

mi si to zkoušíme na letištích v zimě...

tady kousek od nás je letiště a tam jezdíme... s ibou jsem tam teda nebyl... protože si člověk loni užil zimu až až a na normálních silnicích...

ba ne byl ale byl tam hlubokej sních a stálo to za hovno a málem jsem se tam zahrabal... myslel jsem že nasadim řetězi...

ale s feldou jsem tam blbnul až až... jednou jsem si musel dát pauzu protože se mi udělalo spatně od zaludku... ale je fakt ze se tam clovek naucil spoustu fíglů... cvicil jsem vyhýbací manevr a tak... ale i takový kraviny jako obrat alias simír... a tak...

jj na tohle se tesim taky hodne :D:D:D-_- uz aby to bylo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to???

nevím-asi šla nějak do kelu elektrika a do toho se mi moc nechtělo. a hlavně byl na obzoru nový stroj....Honda XL 200R ;)

tak to vůbec netušim co to je... aly typuju že nějaká silnice...

ne, ne-enduro-docela stařičký, ale s motokrosovejma pláštěma, řetězem a rozetou.

tak kromě těch motokrosovejch pláštů stejný jako ten mustang...

no to jí teda docela podceňuješ :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to???

nevím-asi šla nějak do kelu elektrika a do toho se mi moc nechtělo. a hlavně byl na obzoru nový stroj....Honda XL 200R ;)

tak to vůbec netušim co to je... aly typuju že nějaká silnice...

ne, ne-enduro-docela stařičký, ale s motokrosovejma pláštěma, řetězem a rozetou.

tak kromě těch motokrosovejch pláštů stejný jako ten mustang...

no to jí teda docela podceňuješ :D

no nevim...

mustang je jeden z nejlepších strojů vůbec... jinak si neumim vysvětlit jakto že přežil do ted...

i když ty kluci ted jezdí na těch novejch skůtrech... neumí ani řadit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to???

nevím-asi šla nějak do kelu elektrika a do toho se mi moc nechtělo. a hlavně byl na obzoru nový stroj....Honda XL 200R ;)

tak to vůbec netušim co to je... aly typuju že nějaká silnice...

ne, ne-enduro-docela stařičký, ale s motokrosovejma pláštěma, řetězem a rozetou.

tak kromě těch motokrosovejch pláštů stejný jako ten mustang...

no to jí teda docela podceňuješ :D

no nevim...

mustang je jeden z nejlepších strojů vůbec... jinak si neumim vysvětlit jakto že přežil do ted...

i když ty kluci ted jezdí na těch novejch skůtrech... neumí ani řadit...

no když pominu x-krát větší objem, to že to je čtyřtakt, tak je pravdou, že obě pracujou na podobnym principu (a to sice spalovacím-tady asi ale podobnost končí :D ) jinak na skůtru jsem se relativně nedávno někde vozil, ale nuuuuuda <_< s řazením to začínáš mít podobný i u aut-občas ty lidi jen tak nějak prolezou autoškolou a šup do automatu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no když pominu x-krát větší objem, to že to je čtyřtakt, tak je pravdou, že obě pracujou na podobnym principu (a to sice spalovacím-tady asi ale podobnost končí :D ) jinak na skůtru jsem se relativně nedávno někde vozil, ale nuuuuuda <_< s řazením to začínáš mít podobný i u aut-občas ty lidi jen tak nějak prolezou autoškolou a šup do automatu...

Jo...

máš naprostou pravdu... a přitom řadit je naprostá nádhera... a na tý motorce si to člověk krásně užívá...

já měl výhodu že simson skutr měl řazení...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no když pominu x-krát větší objem, to že to je čtyřtakt, tak je pravdou, že obě pracujou na podobnym principu (a to sice spalovacím-tady asi ale podobnost končí :D ) jinak na skůtru jsem se relativně nedávno někde vozil, ale nuuuuuda <_< s řazením to začínáš mít podobný i u aut-občas ty lidi jen tak nějak prolezou autoškolou a šup do automatu...

Jo...

máš naprostou pravdu... a přitom řadit je naprostá nádhera... a na tý motorce si to člověk krásně užívá...

já měl výhodu že simson skutr měl řazení...

jj, sice trochu zvláštní (oproti Enduru, a ten starší byl myslím electronic, ne?) ale bylo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no když pominu x-krát větší objem, to že to je čtyřtakt, tak je pravdou, že obě pracujou na podobnym principu (a to sice spalovacím-tady asi ale podobnost končí :D ) jinak na skůtru jsem se relativně nedávno někde vozil, ale nuuuuuda <_< s řazením to začínáš mít podobný i u aut-občas ty lidi jen tak nějak prolezou autoškolou a šup do automatu...

Jo...

máš naprostou pravdu... a přitom řadit je naprostá nádhera... a na tý motorce si to člověk krásně užívá...

já měl výhodu že simson skutr měl řazení...

jj, sice trochu zvláštní (oproti Enduru, a ten starší byl myslím electronic, ne?) ale bylo

jj enduro mělo vejfuk nahoře a mělo přes něj chránič a údajně trochu delší tlimiče... ale tomu moc nevěřim... skutr pak byl uplně jinej... a nejcastejsi model je právě S51

kamarád měl ale S53... modelovej rok 92 a každej u něj zastavoval a ptal se co to má za motorku... mel enduro... rám to mělo stejnej ale ještě pomocná žebra okolo motoru aby to bylo pevnější... masku laminátovou velokkou a se sklem... plastové blatníky a krásné blikny... jiný sedlo komínkovou nádrž a ne tu hnusnou oválnou a ty dekly měl taky jiný... ne oválná ale takový trojúhelníkový...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle mě největší nevýhodou skutru byly ty malinkatý kolečka. velkou výhodou ale zase bylo, že když jsme jeli nějakejma polníma cestama, tak ten co měl toho skutra nebyl popálenej od kopřiv :D (znalci vědí proč :D ) známej měl pak jedno z těch novějších endur a nechával si ho převrtávat, takže pak to lítalo slušně, ale dal za to úplně nesmyslný peníze....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teď  teda odbočím-stejně mi to přijde takový legrační, jak to má tady kolega už nalajnovaný. už dokonce nájezdy.. :D ale budiž-mládí vpřed!

No tím to začalo... řikám... Proboha k čemu to chce???

tak je pravdou, že já jsem v 15 taky úplně přesně věděl, co budu mít. :D když jsem to pak neměl, zjistil jsem, že není dobrý dělat takový plány, obzvlašť, když je člověk jen v podstatě v roli statisty...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je diskuze :smich:

Taky jsem mel Simsoona - Enduro. Taky tam toho nezustalo moc puvodniho, dostalo to i novy lak- modra metla :D . A kdyz jsem pred vybrusem do toho nalil tak 2 litriky Metylu, tak to jste meli videt, jak splaseny trupky dostali uplne jiny rozmery lol .

Jen teda pak ty nasledky :(

Ale jen pokracujte v diskuzy, jste pod bedlivym dozorem :ph34r:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Postupem času až si tento poslední přízpěvek přečtou všichni přejmenuji to tady a přemístím do lampárny aby to potom nikdo nehledal tady...

Počkej!! vždyť ty nájezdy tam vlastně pořád figurujou :smich: otázkou je, zda by tohle nezasloužilo spíš koš, než lampárnu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...