Přejít na obsah

shanim najezdy


kodemi.:R

Doporučené příspěvky

no hlavně jsem tu moderator a tak... spoustu kamaradu...

mimochodem až tady dokecame tak to smažu... do tý odpovědi kde to najdeš... aby nebyl průser...

jasny pohoda,smaz celej post "najezdy" no problem,asi si je utlucu ze dreva

:smich::smich::smich:

to bude vypadat určitě dobře... a držet to bude taky fajn... pod to auto bych v tom případě určitě vlezl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no hlavně jsem tu moderator a tak... spoustu kamaradu...

mimochodem až tady dokecame tak to smažu... do tý odpovědi kde to najdeš... aby nebyl průser...

jasny pohoda,smaz celej post "najezdy" no problem,asi si je utlucu ze dreva

:smich::smich::smich:

to bude vypadat určitě dobře... a držet to bude taky fajn... pod to auto bych v tom případě určitě vlezl...

nahodou tu mam jedny stary a jsou dobry -_- drzej neni to nejaky 2-3 cm ale kolem 5-6ti cm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fíla: jo to je ono

Kodemi: jo chystám ale až přes zimu... mám vybraný takový decent prahy... ale stojej 12, musim koupit gumy... když už je budu kupovat tak je celkem jedno jestli 16 nebo 17 a pokud se mi podaří střelit tydle rok starý kola tak koupim ty samý ale 17"... potom chci předělat respektive dodělat hudbu.... hezky schovat a ocalounit a jiný kabely...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Většinou jezdim se skoda forem... fila, bobík, maca, klaca, amogh, olin, katka, sejis, ted jsem stal v plasech za octavia klubem... pohoda prostě... když tam není vysloveně sraz seat-klubu stojim mezi skodovkama...

Edit: na Pticu jsem uplně zapoměl jak letos s nama nejezdí na srazy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lewis jak co,furt se ucim neco noveho :) jsme teprve na zacatku ale uz mam par barev pro svou budouci fabii,a vzhled mozna taky ,.. Spis hodne ohledne motoru prostudovano,.. jeden hodny pan pak udela technickou tak aby mi to proslo i z jinem motorem mozna nebudu menit motor jen uplne prekopavat uvidime,.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ono každá z těch co jsem psal je super...

amogh má spoustu nápadů...

klaca má krásnou fabii na foru se jmenuje hatatytla

maca ji má krásně dole a širokou... a jede jako svin...

fila má ted nový podsvícení a má krásnej airbrush

bobík má spoustu vychytávek... ten mel klasika ale co ten má za výbavu...

těšim se až uvidim na živo fidelkova juniora...

Olina a pticu znáš???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Modrej drsnák. no ten ma pekny kola,teda mel ta cerna tam teda sedi ale fakt bych si jako kola bud nechal nekde udelat poradne kde se to moc neoprejska,nic proti domaci tvorbe ale tohle je docela uz moc tak spis cerny rovnou nebo nechat nekde udelat ,....

a respekt ma hodne ten modrej junior jak ho dotahnul do RS ,.. namrd fakt neco takoveho uvazuju ja RS plasty ale po bokach nejaky to sani ,.. zadnej milotek nic ,.. interier mozna elegance a RS ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Modrej drsnák. no ten ma pekny kola,teda mel ta cerna tam teda sedi ale fakt bych si jako kola bud nechal nekde udelat poradne kde se to moc neoprejska,nic proti domaci tvorbe ale tohle je docela uz moc tak spis cerny rovnou nebo nechat nekde udelat ,....

a respekt ma hodne ten modrej junior jak ho dotahnul do RS ,.. namrd fakt neco takoveho uvazuju ja RS plasty ale po bokach nejaky to sani ,.. zadnej milotek nic ,.. interier mozna elegance a RS ...

on je nemá oprejskaný... jsem to tam vysvětloval... ty smouhy bylo že je měl špatně umytý... a má tam perlet s velkými zrny... ten foták to vytáhl...

to nechal dělat v profi firmě... ty to forum moc nestíháš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...