Přejít na obsah

shanim najezdy


kodemi.:R

Doporučené příspěvky

jj :) ja se taky otocim po nejakym seatovi,na zivo bych chtel videt hlavne macovo fabii a fila fabulu -_- + tveho seata ,.. :D

uz abych mel papiry a lital taky takhle po srazech :unsure::D

Fíla Fabulka je pouze "náklaďáček" na 14" plecháčích s průměrnou spotřebou 4,3 l/100 km, ale s vymazlenym motorem na kterym se ještě bude pracovat a v Doksech mi kluci nemohli poslintat bíle podsvícenou palubku s červenejma Roomster ručičkama, protože Fábulka byla na cestě do Benešova

Jinak taky připravuju představení auti -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj :) ja se taky otocim po nejakym seatovi,na zivo bych chtel videt hlavne macovo fabii a fila fabulu  -_- + tveho seata ,..  :D

uz abych mel papiry a lital taky takhle po srazech  :unsure:  :D

Fíla Fabulka je pouze "náklaďáček" na 14" plecháčích s průměrnou spotřebou 4,3 l/100 km, ale s vymazlenym motorem na kterym se ještě bude pracovat a v Doksech mi kluci nemohli poslintat bíle podsvícenou palubku s červenejma Roomster ručičkama, protože Fábulka byla na cestě do Benešova

Jinak taky připravuju představení auti -_-

njn... já mu ted najdu jak vypadá ptica dnes a olina...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Modrej drsnák. no ten ma pekny kola,teda mel ta cerna tam teda sedi ale fakt bych si jako kola bud nechal nekde udelat poradne kde se to moc neoprejska,nic proti domaci tvorbe ale tohle je docela uz moc tak spis cerny rovnou nebo nechat nekde udelat ,....

a respekt ma hodne ten modrej junior jak ho dotahnul do RS ,.. namrd fakt neco takoveho uvazuju ja RS plasty ale po bokach nejaky to sani ,.. zadnej milotek nic ,.. interier mozna elegance a RS ...

on je nemá oprejskaný... jsem to tam vysvětloval... ty smouhy bylo že je měl špatně umytý... a má tam perlet s velkými zrny... ten foták to vytáhl...

to nechal dělat v profi firmě... ty to forum moc nestíháš...

nectu od kazdyho vse taky uz nemam tolik casu na net i kdzy sem u nej furt,na forum sem hodne ale jak v cem a ctu to co me zajima a to ty fabie ktery sleduju od zrozeni -_- jak ktery teda:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me se ted libi tenhe predek,az si na netu najdu neco jak se dela z laminatem a dokoupim potrebne veci tak se zacnu priucovat a delat,tohle by me bavilo delat ,...link

ale todle je dělaný z plastu!!!

sikovnej chlapík... taky znám... jo a se smoulou se dobře kecá... sice jde krapet prízvuk ale co by clovek chtel ze jo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me se ted libi tenhe predek,az si na netu najdu neco jak se dela z laminatem a dokoupim potrebne veci tak se zacnu priucovat a delat,tohle by me bavilo delat ,...link

ale todle je dělaný z plastu!!!

sikovnej chlapík... taky znám... jo a se smoulou se dobře kecá... sice jde krapet prízvuk ale co by clovek chtel ze jo...

ja vim ze je to z platu,psal sem to tak obrazne,plast,laminat,.. musim si o tom neoc precist jak se to dela a pak hned zacnu testovat ,... smoulu neznam ,.. jen vim ze ma peknou fabii a je z nemec ,.. 1,8T z RS OI

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me se ted libi tenhe predek,az si na netu najdu neco jak se dela z laminatem a dokoupim potrebne veci tak se zacnu priucovat a delat,tohle by me bavilo delat ,...link

ale todle je dělaný z plastu!!!

sikovnej chlapík... taky znám... jo a se smoulou se dobře kecá... sice jde krapet prízvuk ale co by clovek chtel ze jo...

ja vim ze je to z platu,psal sem to tak obrazne,plast,laminat,.. musim si o tom neoc precist jak se to dela a pak hned zacnu testovat ,... smoulu neznam ,.. jen vim ze ma peknou fabii a je z nemec ,.. 1,8T z RS OI

no hlavně ty problémy co s tim měl... a má to na papírech!!! a brzdy s RS... super a spoustu dalších vychytávek... navíc si to čalouní sám do kůže a tak... šikulka prostě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me se ted libi tenhe predek,az si na netu najdu neco jak se dela z laminatem a dokoupim potrebne veci tak se zacnu priucovat a delat,tohle by me bavilo delat ,...link

ale todle je dělaný z plastu!!!

sikovnej chlapík... taky znám... jo a se smoulou se dobře kecá... sice jde krapet prízvuk ale co by clovek chtel ze jo...

ja vim ze je to z platu,psal sem to tak obrazne,plast,laminat,.. musim si o tom neoc precist jak se to dela a pak hned zacnu testovat ,... smoulu neznam ,.. jen vim ze ma peknou fabii a je z nemec ,.. 1,8T z RS OI

no hlavně ty problémy co s tim měl... a má to na papírech!!! a brzdy s RS... super a spoustu dalších vychytávek... navíc si to čalouní sám do kůže a tak... šikulka prostě...

jj :palec2: ma to pekny,proto ja hodlam kupovat auti driv a delat pomalu veci ,.. mozna nahazu sem i pak fotky,.. teda urcite kdyz nebudou kamenovat nezletilce z fabii :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D:smich::smich::smich:lol ja vim a snazil sem se to ututlat ale kdyz me to docela cvaklo do oci jak sme to videl :D:D pripadalo mi to jako koberec blbe prehnutej :D jo ma peknou fabii a stoji to za to kouknout se na ni :D

takze uz to co se mi na nejaky fabii nelibi radic nic nepisu nebo spis chvalim -_-:smich::D:palec2::palec2:

Editováno: , autor: kodemi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D:smich::smich::smich:lol ja vim a snazil sem se to ututlat ale kdyz me to docela cvaklo do oci jak sme to videl :D:D pripadalo mi to jako koberec blbe prehnutej :D jo ma peknou fabii a stoji to za to kouknout se na ni :D

takze uz to co se mi na nejaky fabii nelibi radic nic nepisu nebo spis chvalim -_-:smich::D:palec2::palec2:

no to sakra stojí...

na každym autě najdeš spoustu vychytávek a pěkných věcí... myslim že na jaře zase bude sraz skodahome... takže doraž... já se budu snažit tam být... ted mi to na jaře nevyslo no... myslim že jsem bud byl na jiným sraze nebo jsem proste nemohl ted ani nevim... ale chtel bych tam být za rok... respektive za pul roku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...