Přejít na obsah

shanim najezdy


kodemi.:R

Doporučené příspěvky

no jo můžeš napsat mě se to nelíbí... ale nijak zvlášt to nerozebírat a maximálně říct proc... nelibi protože... a protože... a proto...

ale ty jsi to napsal fakt nestastne....

podívej se u modrýho drsnáka napise spousta lidi me se to nelibi.... nikdo nic nerekne... kazdýmu se libi neco jinýho... ale je fakt že u amogha malokdo napise neco negativního a proste jsi vypadal jako prudič... a na just se mi to nelibí ane ane ane!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jo můžeš napsat mě se to nelíbí... ale nijak zvlášt to nerozebírat a maximálně říct proc... nelibi protože... a protože... a proto...

ale ty jsi to napsal fakt nestastne....

podívej se u modrýho drsnáka napise spousta lidi me se to nelibi.... nikdo nic nerekne... kazdýmu se libi neco jinýho... ale je fakt že u amogha malokdo napise neco negativního a proste jsi vypadal jako prudič... a na just se mi to nelibí ane ane ane!

jasny no:-) ale tady u toho by me to i vadilo ze je to takhle blbe zalozeny i kdyz se k tem chybam nevyhnes ,.. -_- ale jde to videt jen pri otevrenych dveri,.. na sraze mu to nikdo prolejzat lupou jako ja nebude :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

docela mi i vadi jak dal chudej student na tu zlutou RS tu masku od milotecu,to mi docela pripada osklive:-) ty mracitka no dobry stim souhlasim nejsou tak spatny ale ta maska se mi tam moc nelibi ale tak to je samozdrejme vec v kusu kazdeho :palec2:

myslim že klidně můžeš napsat... a mě se to tak nelíbí... myslim že se to tam nehodí... to ti nikdo nebere tvuj názor ale sakra napis to nejak normálne... mě je 22 a jsem tady za malý pívo... na moje názory se donedávna dívali taky skrze prsty a obrovský hádky kvuli kravinám a tak... a i s chudasem... ale proste vsechna voda nakonec stece dolu... musi se to podat s urcitou uctou... holt s kazdýho tveho projevu jde videt ze jsi 15 letej kluk... to je celý a vypadaš tady jako prudic když jenom haníš... poslední dobou ale nenapises nic kloudnýho... vetsinou jenom jooo dobrý... nebo cool... rekni svuj názor... myslim že by jsi si mohl spoustu lidi ziskat když odůvodníš svůj názor... mě se to líbí protže...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

docela mi i vadi jak dal chudej student na tu zlutou RS tu masku od milotecu,to mi docela pripada osklive:-) ty mracitka no dobry stim souhlasim nejsou tak spatny ale ta maska se mi tam moc nelibi ale tak to je samozdrejme vec v kusu kazdeho  :palec2:

myslim že klidně můžeš napsat... a mě se to tak nelíbí... myslim že se to tam nehodí... to ti nikdo nebere tvuj názor ale sakra napis to nejak normálne... mě je 22 a jsem tady za malý pívo... na moje názory se donedávna dívali taky skrze prsty a obrovský hádky kvuli kravinám a tak... a i s chudasem... ale proste vsechna voda nakonec stece dolu... musi se to podat s urcitou uctou... holt s kazdýho tveho projevu jde videt ze jsi 15 letej kluk... to je celý a vypadaš tady jako prudic když jenom haníš... poslední dobou ale nenapises nic kloudnýho... vetsinou jenom jooo dobrý... nebo cool... rekni svuj názor... myslim že by jsi si mohl spoustu lidi ziskat když odůvodníš svůj názor... mě se to líbí protže...

zejtra neco napsisu,nepisu to kvuli tomu ze sem se chytnul z x lidna klvuli tomu interieru ,.. tak si davam bach ana prsty co pisu no ... radci ,..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím i Chudýho studenta...

Funtom asi nestíhá a ještě nedočetl...

ty jo-dalo mi to práci-tenhle thread jsem nesledoval-kdo by tušil, že nájezdy se takhle rozjedou :D

:smich::smich::smich::smich:

To určitě... začolo to OTéčkem o mém simsonu...

já měl teda mustanga;-)

Taky dobrý... 3 rychlosti že???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím i Chudýho studenta...

Funtom asi nestíhá a ještě nedočetl...

ty jo-dalo mi to práci-tenhle thread jsem nesledoval-kdo by tušil, že nájezdy se takhle rozjedou :D

:smich::smich::smich::smich:

To určitě... začolo to OTéčkem o mém simsonu...

já měl teda mustanga;-)

Taky dobrý... 3 rychlosti že???

no jasně :D každopádně byl mnohem lepší než klasickej fekál. :smich: ovšem pak jsem ho jednou umyl a už nikdy nerozjel :blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nastevuju hodne webu,mam i seznam  ;)

vypadá zajímavě...

si nechám otevřený a pak to prostuduji...

moje nejoblíbenější stránky jsou

http://www.autotuning.cz/

http://www.tuningy.com/

http://www.tuning.cz/

http://www.tuningcup.cz/

nejsou vecinou cesky ale zajimavé shopy a tak,chtel bych jednou se projet na tom polaginu na skolasmyku.cz -_- byl tam muj tata z kamionem a namrd!! je to hned to prvni,Kamiony na polygonu (11.2.2006)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to???

nevím-asi šla nějak do kelu elektrika a do toho se mi moc nechtělo. a hlavně byl na obzoru nový stroj....Honda XL 200R ;)

tak to vůbec netušim co to je... aly typuju že nějaká silnice...

ne, ne-enduro-docela stařičký, ale s motokrosovejma pláštěma, řetězem a rozetou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...