Přejít na obsah

Padající ventily


mikyspf

Doporučené příspěvky

Trošku offtopic, mám všechny letošní SM a žádné auto nemělo co se týče motorizací tak strašné hodnodcení jako tento passat. I renault scenic III tam vyšel většinou se zelenýma šipkama

Padající ventily, co to je proboha za šílenou závadu, ještě v tak směšných kilometrech?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mě informace ve Světě motorů poměrně často zaráží. Vždyť ty motory jsou snad stejné, ne? Mají i stejné kódy jak v Passatu, tak v Superbu. Tak proč 2.0 TDI v Supu vyzdvihují jako TOP, zatímco v Passatu na něj plivou špínu?  :kol-44: ... 

Nebo je v daných motorech přeci jen malý rozdíl (jako byl třeba v tom, že 2.0 TDI PD měla v Audinách a VW vyvažovací hřídele, zatímco v OII nikoli)?

Upadávají ventily i v Audinách? A4, A6 2.0 TDI? Nevíte někdo? :-)

Editováno: , autor: Werry
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Uz jsem to ve Svete motoru cetl v nejakem drivejsim clanku a celkove uz to tam zminuji mi prijde,jako "beznou" zavadu..

Netusim zda je to pravda.Ja tolik km s CR motorem nenajel a nikomu koho znam se nic takoveho nestalo a to prekonali uz 400tkm nekteri..tedy i jina auta,nez Sup II s temito CR motory(Passat,Touran,Sharan.)

 

Celkove mi hodne clanku a hodnoceni aut v SM prijde celkem mimo,pokud s tim autem ma clovek osobni zkusenost a pak se docte neco dost jineho.

Prvni,kdo me takhle neprijemne zaujal byl p.Vaculik,to snad jeste nepsal pro SM a uz se mi jeho clanky moc nelibily...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...