Přejít na obsah

WRC


Vany

Doporučené příspěvky

Měl jsem hodně polepený auto... když je to metla tak to nevybledne... avšem že by to nebylo vidět to se říci nedá... jak to auto meješ tak ten lak jako škrábeš a jdou tam vidět takový ty mikro škrábance třeba proti sluníčku a pod nálepkou je to poškrábaný více...

takže já bych doporučil nálepku už jen kvůli tomu že to můžeš dát pryč... a když budeš stříkat tak to musíš brousit a podobně měnit barvu v techničáku a problémy při prodeji auta a navíc příjdeš o záruku na karoserii protože jsi do toho šahl...

takže to nech nalepit a jestli to potom bude vidět tak to nech u profíka vyleštit... pořád to vyjde levněji než lak...

jo a fajn nápad... mě se to líbí na tom černym...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

c.2 -_- je to pekné,ja myslel ze to chces polepit reklamama jako na wrcku uz sem se lek :t:D-_- jinak takhle to je pekné ale take doporučuju samolepku,..

Lewis:nevis kde sehnat ten pristroj pro lešteni? :D:D:p nejakej link by se nenasel? :palec2: diky předem

to nevim...

ale jde koupit leštící kotouč do vrtačky... normálně v hornbachu nebo v železářství...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

c.2  -_- je to pekné,ja myslel ze to chces polepit reklamama jako na wrcku uz sem se lek  :t  :D  -_-  jinak takhle to je pekné ale take doporučuju samolepku,..

Lewis:nevis kde sehnat ten pristroj pro lešteni?  :D  :D  :p  nejakej link by se nenasel? :palec2:  diky předem

to nevim...

ale jde koupit leštící kotouč do vrtačky... normálně v hornbachu nebo v železářství...

no jenom aby se to nejak nepodelalo a neposkrabal sem si autí :t ale to snad ne,videl sem na jedny fotce na stary foru jak nekdo lestil oktavii prave stim a nebyla to vrtacka ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...