Publikováno Říjen 8, 20159 r Docela mě zaskočilo, že zadní víko zavazadlového prostoru nemá při elektrickém sklápění nějakou pojistku proti přivření. Pokud víko narazí na vloženou ruku, zkrátka cokoliv, tak bohužel sklápění nepřeruší. Nechápu, proč konstruktéři nezohlednili bezpečnostní riziko tohoto řešení.
Říjen 8, 20159 r Autor Skutečně jsem to našel v manuálu, máš pravdu, ale současně tam je poznámka "dbejte na to, aby při zavírání víka zavazadlového prostoru nedošlo k sevření části těla - hrozí nebezpečí poranění". Zkoušel jsem to víko zastavit docela znatelným protitlakem, ale tlačilo to pořád dolů. Možná se to víko zastaví, ale citlivost je docela malá. Musím znova vyzkoušet.
Říjen 8, 20159 r Je tam malá citlivost, to máš pravdu, proto jsem si taky dlouho říkal, jestli si to s tou pojistkou nevymysleli. Nicméně nedávno jsem na to před očima prodejce zatlačil trochu víc a najednou to zastavilo Zas na druhou stranu, jestli se nepletu, sevření působí proti těm elektromotorům o dost účinněji než snaha o protitlak. Takže i ta malá citlivost by měla stačit.
Říjen 8, 20159 r Autor Vyzkouším znova, nesmím tam ale nechávat hlavu... ta nižší citlivost by mi asi načechrala kštici. Pokud si uvědomuji, při zavírání skel oken je ta citlivost znatelně vyšší...
Říjen 24, 20159 r stoupl jsem si pod víko kufru a při zavírání mě to jen lehce ťuklo a zavírání se přerušilo. Je fakt, pokud jsi chtěl vytvořit odpor při zavírání rukou, tak reaguje jinak
Květen 12, 20178 r Netusite zda se neda nejak zavrit nechte otevreny kufr kombiku? Uz se mi asi 2x stalo, ze jsem omylem zevnitr otevrel kufr ale opetovnym zmacknutim tlacitka zavrit nejde a ani dalkacem, do chvile nez vystoupim z auta. Pripadne zvazuju, zda nedeaktivovat vnitrni tlacitko otevrirani kufru.
Květen 13, 20178 r Autor Lze zavřít i dálkačem zevnitř auta. Je to uvedeno ve vláknu "Kessy a ovládání kufru". Upraveno Květen 13, 20178 r od KarelM
Leden 31, 20196 r Neviem aka citlivost tam je, videl som to skusat u predajcu a fungovalo to (moje nohy to neboli). Tuto zimu som si to vyskusal (neplanovane), na svojom chrbate. Auto zasnezene cca 10 cm tazkeho/mokreho snehu, idem vybrat metlu z kufra a ked som sa zohol do kufra a vyneral metlu pod vahou snehu sa veko zacalo zatvarat. Dostal som ranu do chrbta a veko sa zastavilo, pod vahou snehu sa uz ale neotvorilo. Svokor sa pozabudol, ze skoda ma elekt. otv/zatv. a zacal manualne otvarat a potom aj zatvarat, pri kazdom silnejsom pohybe ako je dany elektrikou sa pohyb veka zastavil (aby neublizil).
Připojte se k diskuzi
Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.