Přejít na obsah

klepání auta při dobrždování DSG


wrack

Doporučené příspěvky

Ahoj,

 

prosím máte někdo zkušenost s podobnou záležitostí?   Při dobrzďování na posledních pár cm se autor párkrát zaklepe. Při úplném zastavení to ustane. Stejně tak při pomalounkém popojíždění, kdy mám pořád lehce sešlápnutou brzdu to lehce klepe. Když dobrzďuji na N tak to nedělá. Dříve mi auto podobně klapalo na neutrál s manuálem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...
On 11/4/2015 at 6:04 PM, wrack said:
Quote

Ahoj,

 

prosím máte někdo zkušenost s podobnou záležitostí?   Při dobrzďování na posledních pár cm se autor párkrát zaklepe. Při úplném zastavení to ustane. Stejně tak při pomalounkém popojíždění, kdy mám pořád lehce sešlápnutou brzdu to lehce klepe. Když dobrzďuji na N tak to nedělá. Dříve mi auto podobně klapalo na neutrál s manuálem. 

 

ja mam dsg na O2 ale nic take mi to nerobi :( asi tj uz off topic. ale itak by ma zaujimalo, podarilo sa ti to vyriesit co bola chyba ?

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...